• galatasaray'ın her takımı yenebileceğinin, artık hedefin her sene en az şampiyonlar liginde 2. tur olması gerektiğinin, şampiyonlar ligini kazanmanın hayal olmadığının göstergesi maç.

bana göre cl'de çeyrek finale kalıp böyle oynamak uefa kupasını almaya denktir. 2008'de fb de bunu başarmıştı, şimdi tekrar biz yaptık. umarım daimi olur.
  • galatasaraylıların liseli ergenler gibi tek bir hareketten, tek bir mimikten anlam çıkartmaya çalıştıkları maç. he lan he o kız da size aşık he.
  • ikici golümüz ve hemen ardından gelen üçüncü golümüzle köpeğimle arama mesafe koydurtan, bir taneciğime travmalar yaşatan maçtır. öyle bir gol diye bağırdım ki kızım evi terk ediyordu, sneijder boş kale kaçırdığında ise üzerine atladım sarıldım 2 dakka kalkamadık, hayvan neye uğradığını şaşırdı. özlemişiz böyle dakikaları sevinçleri, uzun yıllardır bu kadar sevindiğimi hatırlamıyorum neredeyse ergün arsenala ilk penaltıyı attığında hissettiğim o mutluluğu hissettim o zaman gözümden yaşlar gelmiş televizyon başında diz çökmüştüm, şimdi damarlarımı çıkarta çıkarta bağırdım, sevindim.
    teşekkürler galatasaray çok teşekkürler; hayatın sıradanlığından kopartıp bize yine gerçek ve bir o kadar da olağan üstü mutluluklar yaşattınız.
  • evde kendi kendime ronaldo sevinci yaptırmış maçtır. 3-1 bitseydi "koyduk mu?" falan derdim ama ronaldo piçi yüzünden diyemiyorum. yine de real'e 3 gol attık lan!
  • maçı gs'in yenmesine rağmen sonuç hala madrid yönünde olan karşılaşma.
  • son 20 dakikayı alt ve üst komşuyla beraber seyrettiğimiz maç.gürültü yapıyorsak hep beraber yapalım bari. birde not düşeyim. içlerinde yalnızca ben galatasaraylıyım.
    teşekkürler aslanlar.
  • ahahahaha. ne çok orospu çocugunu göt etti bu maç.

galatasaray'ımızın yenmesine rağmen turu geçemediği maç.
  • dünyanın en büyük kulüplerinden real madrid'in üç buçuk atmasına neden olan karşılaşma.

elendik mi? evet elendik. ama en azından onurumuzla elendik.

artık eski türk takımı olmanın ezikliğini üzerimizden atmış görüyorum bizi. buna en büyük nedenler tabi ki kadromuzda ki oldukça tecrübeli oyuncular.

bu defans biraz sağlam olsa, iyi kapışırdık real'le. olsun çocuklar osun. müthiş keyifli anlar yaşattınız. teşekkürler hepinize...
  • şu maçta bile acaba tur gelir mi dedirtebiliyorsa galatasaray, bize tebrik etmek düşer. helal olsun.

dipnot: bronşlarıma kadar fenerbahçeliyim.
  • maçın özeti, göt korkusundan yapılan mesut-albiol değişikliğidir. onun dışında tamamen galatasaraylı olmanın verdiği gururdan ibaret olan bir maçtı. 9 u da yer miyiz acaba dedirtmek yerine, 5 i de atar mıyız acaba diye düşündüren maç için binlerce kez teşekkürler sana ilk aşkım.
hesabın var mı? giriş yap