• geziden sonraki en büyük halk tepkisi olacak miting.

alanın yakınında yeşil alanda bir gölgelik bulmak şu an için çok zor. kalabalık olması bekleniyordu ama burada gerçekten her telden insan var. yakınlardaysanız ben de oradaydım demek için bile gelmelisiniz. bizim yandaş medyaya yansır mı bilmem ama tarihe geçecek bir gün olabilir.
  • bir yolun başı bir diğerinin sonudur. dönemeçtir yani. savrulmadan dikkatle geçilmesi gerekendir. türkiye tarihinin en önemli siyasi hamlelerinden biri olarak yazılacaktır.
  • tüm rolleri değiş mesela, yürüyüşü mr. başbakan yapsın. davaları da değişelim.
    mr. başbakan'ın yürüyüşü ne zaman biterdi ve büyük buluşma ya da miting yapılırdı ?
    tabiki inadına 15 temmuz'da yapılırdı.
    buradan bile bu insanların ne kadar naif olduğunu anlayabilirsiniz...
  • ne kadar kalabalık bir miting olduğunu size şöyle anlatayım.

şu an mitingin yapılacağı alana 5 km uzaklıktayız. ve miting alanına kadar 3 km yürüyüp, mitinge öyle katılacağız.

geriye kalan 2 km mesafe; yol değil, yoldaş.
  • denizden karadan akın akın insanlarin katıldığı miting. bugün polisler bile kibar. herkes güler yüzlü herkes neşeli, umut dolu.
    ne desem tam olarak anlatamaz bugünü.
    evde oturma gelsene miting cok guzel.
  • şehir dışında oldugum için katilamiyorum fakat, o kalabaligin coskusu buralardan hissediliyor.

üniversite hayatim boyunca çok yürüyüşe katildim 1 mayislar, 6 mayislar, gezi.. geziyi bir kenara koyarsak böyle geniş katilimli bir miting/ yürüyüş gormedim. geziden farkli olarak dikkatimi çeken en önemli nokta sadece üniversite genclerinin ve orta yaş grubunun degil yediden yetmiş yediye herkesin genç, yaşlı, engelli, çocuk demeden katilim gostermeleri. ve tek bir payda etrafinda: "adalet"

bu yürüyüş ile çoğumuz şunu anladik, bu ülkede kim olursa olsun "adalet"e ihtiyaci var! ınsanlar birbiri arasinda ayrim gozetmeden bunu talep ediyor.birgün yargilanacak olanlar da bizim savundugumuz bu "adalet" ile yargilanacaklar.

sesimizin çıktığı yere kadar hak, hukuk ve adalet!
  • hiçbir haber kanalının yayınlamadığı miting. korku ülkesi olduğumuz ne kadar da belli!
    ulan malum şahıs miting yapınca sabah kahvaltıdan yayınlamaya başlıyorsunuz be!
  • 28 şubat'ta bir ablamızı üniversite hastanesinde hapis tutarak harika bir adalet örneği sergileyen, adalet yürüyüşünde en önde saf tutan şu alçak rektör bozuntusunun da katılacağı miting. adalet mi? yersenpic
  • gezi gibi başlamasını umduğum. adaletin herkese lazım olduğunu yeni yeni anlamaya başladığımızi gösteren miting. geç olsun güç olmasın demişler.
  • her nedense (!) ulusal tv kanallarınca, bu kadar büyük bir katılımı olmasına rağmen, görmezden gelinen; gerçek halkın, gerçek çığlığıdır.
hesabın var mı? giriş yap