• noel günü yüzüne ve sağ eline ciddi köpek ısırıkları almış ve 21 dikiş atılması gerekmiş.
    takım gordon'un durumunun iyi olduğunu ve iyileşene kadar takımdan uzak kalacağını açıklamış.

"noel'de ailesinin köpeği tarafından ısırılması sonucu yüzünde ve sağ elinde meydana gelen kesiklerin ardından 21 dikiş atılması gerektiği, konuyla ilgili bilgi sahibi bir kişi tarafından çarşamba günü associated press'e bildirildi.

söz konusu kişi ap'ye isminin açıklanmaması koşuluyla konuştu çünkü ilk olarak the athletic tarafından bildirilen olayın ayrıntıları henüz açıklanmadı. nuggets yaptığı açıklamada 28 yaşındaki oyuncunun "durumunun iyi olduğunu" ancak iyileşmesi için süresiz olarak takımdan uzak kalacağını duyurdu." nbc news
  • 2016 nba smaç yarışmasında maskotun üstünden yaptığı smaç 100 puanlık smaçtır. kesinlikle hakkı yenmiştir.
    ara ara aklıma geliyor sinirleniyorum.
    benim izlediğim en iyi 2-3 smaçtan biridir.
    tarihte de muhtemelen bahsettiğim smaçtan daha iyi 5 smaç yoktur.
    (bkz: zach lavine) bile haksızlık olduğunu düşünmüştür.
  • "suphesiz ki biz onu jokic'in attigi alley-oop paslari smacla bitirmesi icin gonderdik."
  • nba smaç şampiyonluğu çalınmış kardeşimiz. bugün oynadıkları lakers maçında, nuggets'ın emektarı gibi çalıştı ve lakers pota altını delik deşik etti.

nba tarihinin bana göre gelmiş geçmiş en güzel smacının sahibidir kendileri. tek başına çoğu smaç yarışmalarının şampiyonu olur bu smaç.

o smaç; https://www.youtube.com/watch?v=5q6n5ne6cb4
  • bana fena şekilde clint capela'nın houston dönemlerini hatırlatan oyuncu. capela houston da oynadığı zaman sayılarının çoğunu harden'nın lob pası üstünden atan bi oyuncuydu. gordon da ne zaman görsem sayılarını jokic'in lob pasını tamamlayıp buluyor. onun dışında pek bi benzerlikleri yok zaten
hesabın var mı? giriş yap