• şampiyonluk maçında kendi evinde karagümrük'ü / sivas'i yenemeyen kulübün taraftarlarının şimdiden algı kastigi futbolcu.
  • gs li olduğu için karakteri belli zaten de. üzücü olan artvin/hopalı oluşu.
  • sen haftalardır verilen fırsatları elinin tersiyle iten galatasaray"ı zorla şampiyon yap sonra adem büyük vıdı vıdı. ademi bilmem de sizin şaşkınlığınız ve loserlığınız büyük.
  • dk 1 penaltı kırmızı kart loading.
  • yaaa, 1 hafta önce 6 puan farkla liderlik koltuğundayken şimdi götünden soluyorsan...
    anıra anıra adem büyük başlığına koşarsın elbet.
  • benim bildiğim kadarıyla kendisi galatasaraylı değil beşiktaşlı. altyapımızda oynadığı için söylemiyorum bunu. kendisini şahsen tanıyan birkaç arkadaş beşiktaşlı olduğunu söylemişti. (ömer ali şahiner gibi mesela)

agresyon sorunu olduğu doğrudur ama maç satacak bir karakter olduğunu kesinlikle düşünmüyorum. buradaki galatasaraylı hezeyanları gerçek olsa kontratını bırakıp futbol oynamak için malatya'ya dönmezdi. şu anki beşiktaş kadrosunda da gayet iyi bir yedek olurdu.

çoluk çocuk çok biliyorum ama insanların haysiyetiyle oynamak öyle kolay bir şey değil. kimse sikine takmıyor diye bir ana bacı girmediğiniz kaldı insanlara. karşı karşıya gelseniz iki kelime edemezsiniz. biraz geliiştirin kendizi. herkesin ailesi var, değerleri var.

ama kişi kendinden bilir işi.
  • ömer erdoğan için böyle atıp tutuyordu bunlar,patlamıştı o leş algıları.

güncel hedef adem büyük demek ki.

nasıl acıttıysa zamanında bünyeleri...

t: bir dönem galatasaray'da oynayan tecrübeli forvet.
  • süper ligin en kaliteli santraforlarından, galatasaray neden gönderdi hiç anlamadım zaten.
  • herkes kendi şerefini düşünerek adem büyük için yazmış. adem büyük’e sallayanlar kendi hayallerini yazıyor buraya.

iftiralar küçük, adem büyük.
  • avrupa şampiyonasında forma giymek istiyorsa son maçında canını dişine takmak zorunda olma futbolcu. herhangi bir şaibeli durumda şenol güneş aklına bile getirmez onu çağırmayı.
hesabın var mı? giriş yap