• millet brazzers izleyemiyo ama adam brazzers çekiyo
  • videonun sonunda zuhur eden, siyah kısa saçlı, gümüş renkli mini elbiseli hatunun gecenin ilerleyen saatlerinde adnan oktar'a lap dance yaptığı kanaatindeyim.
    kadın müridlerle olan partinin görüntüleri a9 tv tarafından "adnan oktar'ın kız arkadaşlarıyla birlikte katıldığı 2018 yılbaşı yemek daveti" ismiyle servis edilirken, erkek müridlerle olan partininkiler ise "adnan oktar’ın beylerle birlikte katıldığı 2018 yılbaşı yemek daveti" adı altında servis edilmiş.
    nasıl bir algı yaratılmaya çalışıldığını anlamak pek de zor değil.
  • ulan o değilde geçen cumartesi arkadaşlarla ilk defa moda sahiline gittim 2 tane öğrenci "bize yardım eder misiniz" diye sordu. e bizde emekçi kardeşimize yardım edelim diye "tabi" dedik. ulan mikrofonu bir uzattı üzerinde a9 yazıyor neyse bize soru sorduttu felan ardından ayrıldık ve aklımıza kedicikler geldi ve hayatımda ilk defa bir emekçiye yardım ettiğim için pişman oldum :(
    bu da böyle bir anımdır işte kim okuyacaksa artık.
  • ilginçtir; ilk başta 31 hatun var. video başlangıcında tüm hatunlarla masada çekildiği resimde. en sonra da, video sonunda bir sehba arkasına oturduğunda yine tüm hatunlarla çekildiği bir fotoğraf var. burada da 32 hatun var. yani hatunlardan birisi partiye geç kalmış )) tabiki bu hatun en efsane ve popüler olan tülay kumaşcı. üzerindeki kıyafet onu çırçıplak sergilemiş yine )) önde oturan hatunlardan sağdan üçüncü olan kişidir kendisi ;)
  • bu arada hoca masada otururken, arkasındaki camdan boğaz köprüsü görülüyor. yani bu parti bildiğin yalıda yapılmış ;)
  • saykodelik yılbaşı partisi. dansözde ucuza kaçmışlar. bütçe yetmemiş herhalde daha kaliteli ve dans edebilen bir dansöz getirtmeye. ayrıca adnan oktar'ın kendi evinde* verdiği davete sonradan katılması da garip. bence kızlara kapıyı bizzat kendisi açmalıydı. o ne öyle adam kendi evine misafir gibi sonradan geliyor.
  • adnan yavaşşş ciğerimi söktün
  • kavatliga farkli bir boyut, yeni bir soluk getirmistir. ne zamanki elinde altin topuzlu baston ve ayaginda topuklu ayakkabi giydigini gorsem ustune ustluk o topukta balik beslese zamani gelmistir kesin gidicidir diyecem.
  • daha ne yapacak diye merakla bekliyoruz
  • adnan bey'in başarısı. yakışır.
hesabın var mı? giriş yap