• şimdi cumhurbaşkanı bu aşamada ne yapabilir? ortada bir yangın var. bu yangın suyla sönebilecek bir yangın değil. petrol yangını bu; buna köpükle müdahale etmek lazım. ne yapacak?

ben olsam ne yaparım? açıkçası bir cumhurbaşkanlığı köşkü, şakkadak yaparım. şaşırır millet. hiç beklemedikleri bir hareket. "niye yapıyor, nasıl yapıyor?"hani ekonomi kötüydü filan derler. "demek ki ekonomi kötü değilmiş" diyecekler, normal şartlarda. ama herkes diyecek ki "biraz yavaş yapacaklar", cumhurbaşkanının pili bitecek diyecekler... arkadan, bir cumhurbaşkanlığı köşkü daha yaparım. yetmedi. bir cumhurbaşkanlığı köşkü daha yaparım biter ondan sonra. çil yavrusu gibi dağılırlar.
  • donald trump'ı çatır çatır çatlatacak köşk.

düşünsene abd başkanı oluyorsun ama öyle istediğin yere köşk, istediğin yere saray yapamıyorsun. insan kahrolur. devlet bahçeli'nin bizde niye pisküit yok hikayesi gibi. rte yapabiliyor, ben niye yapamıyorum diyordur.

çatla patla. hemde 1071 metre kare. bu kadar sarayı sadece gerçek reisler yaptırabilir.
  • yaptırsın da; öyle söylediği gibi alparslan'ın değil; düpedüz sultan abdülmecid'in izinden gidiyor.

öyle köşkle sarayla ülke kurtarılsaydı sultan mecid imparatorluğu batmaktan kurtarırdı.
  • meral akşener'in seçim turuna ahlat ile başlamış olması ve burada bir yemek düzenlemiş olması demekki bir takım kişileri rahatsız etmiş ki köşk yapılması talimatı gelmiş.
    ilginç.
  • ayranımız yok içmeye taht-ı revan ile gidiyoruz sıçmaya.

edit: taht-ı revan (teşekkürler @zubi dubi)
  • müteahhit ve taşeron sevindiren projedir. evlerin satılamadığı bu zor dönemlerde bazılarının rahat nefes almasını sağlayacaktır.
  • 1071 önemli.
  • vatan hainlerini* yine ortaya çıkarmış başlık.

bu binayı gören düşmanlarımız korku içersinde titremeyecek mi? şu şiiri armağan etmek isterim;

islam atakta
    kafir bir dakka:
    burası rakka
    kafanı keserim
    kör bir bıçakla
    devletül islam
    yıkılmaz asla
    münafık mürted
    zevceni pasla*
hesabın var mı? giriş yap