• yalamaktan ağzı yamulmuş adam başkasına pislik demesi.

yargılanacaksın sen de ahmet. ağlayacaksın adliye koridorlarında.
  • anlat ahmet'cim
    görsel
  • ahmet hakan kim lan! hani şu damat “dolarla mı maaş alıyorsunuz” dediğinde yooooo almıyoruz diyip soru sormaya korkan gazeteci miydi?
  • her yazara söylememiş, aktroller için söylemiş gibi anladım bu ifadeden.
  • rte'nin gereğini yapan gazetecimsi kontenjanının mide bulandıran üyesinin saçmalıkları. pisliğin kim ya da kimler olduğunu herkes çok iyi biliyor. aktrollere aktroll dedik diye rezil, cellat ve provakatör de olmuşuz. ulan ahmet hakan yatacağın yer var mı merak ediyorum.

--- spoiler ---

zıvanadan çıktı. esprisini kaybetti.

haysiyet cellatlarının, karanlık provokatörlerin, küfürbaz rezillerin, ahlaksız müfterilerin cirit attığı bir mecraya dönüştü ekşisözlük.

ekşisözlük’te yuvalanmış bazı pisliklere karşı bizi kim koruyacak?
    --- spoiler ---
  • yıllardır ekşi sözlük'ten entry toplayıp kendi yazmış gibi köşesine taşıyan ahmet hakan hakkında herhangi bir yorum yapmak istemiyorum. çünkü şimdi mesela hırsız desem ve hakaretten para cezasına çarptırılsam, ödeyemem. taksit imkanı varmış ama vade farkı alırlarsa içime oturur.

sen önce yıllardır arakladığın entrylerin hesabını ver köşe minderi.
  • "zıvanadan çıktı. esprisini kaybetti.

haysiyet cellatlarının, karanlık provokatörlerin, küfürbaz rezillerin, ahlaksız müfterilerin cirit attığı bir mecraya dönüştü ekşisözlük.

ekşisözlük’te yuvalanmış bazı pisliklere karşı bizi kim koruyacak?"

demiş. açıkçası ben alınmadım. verdiği tarif aktrollere çıkıyor. alayı pislik. zîrâ anaları bunları doğurmamış, adeta sıçmış.
  • erdoğan önüne gelene hakaret ederken kalemin neredeydi ahmet hakan? neden o zaman tek laf edemedin? adam vatandaşına “sürtük” dedi, sen bunun hakkında bir şey yazdın mı?
  • bazı pislikler” demiş ya beni kast etmiyor bence. troller demek istemiştir.

zira ben evimde, çayımla gelmişim şuraya; ayıptır.
  • bu adam şahsıma hakaret etse, umurumda bile olmaz. hakaretin bile saygı uyandıran birinden gelmesi güzel.
hesabın var mı? giriş yap