• herhangi bir entry'sinde "israil seviciliği" belirtisi bulabilenlere ödül verecekmiş kendisi.

aslında sadece yüzsüz liboş tayfasına tahammül edemiyor, derdi o..
  • o kadar neskafenin zararını anlattım, arkamı döndüm neskafe siparişi vermiş.
    ne diyeyim bilemedim.

bi de bu adamın ruhunda kitabına uygun iş yapmak var. amin oglu esteban'a foto işine giriyorum hocu dedi, esteban çıkardı makinayı buna verdi, bende naçizane bikaç bişi söyledim. peşine yapıştırdı "olur bakarım da, en olmadı bunun kitabı falan vardır alır okur hallederiz nolcak minako" diye.
    ilim irfan adamı olunca hep kaynak olsun elinde istiyor.
    ekseriyetinde marmaris'e belediye reisi olacak adamdır gözümde.
    birader nere gitsek vay goygoy abim hoşgeldin diye kapıda karşılandık ettik, hayır alakasız yerlerde bile 2-3masaya selam vermeden oturamadı bitürlü.

ya da evvelden millete bizi götüreceği yerleri söyledi, "gidin takılın ben gelince selam verin muhabbet edin" diye 5-10lira falan toka etti, başka türlü yani ceketini assa kazanır marmaris'te belediye reisliğini...
  • şimdi bu güzide abim motoru değiştirdi benzinden tasarruf etti ya, aradaki gaz farkını exodia ile kapatıyo (bkz: exodia/@alexander goygoyevic). abim canım abim gelme sen böyle gazlara, çok seviyosan adamı söyle bana ben sana serçe parmağını yollarım, sende çerçeveletir duvara asarsın.

ayrıca bizim gibi kimi konulardan habersiz gençlere inanılmaz faydalı tavsiyeler vermektedir. ailecek takipteyiz kendisini, bir de aile babasıdır ki kendisi, çocuklar iş güç derken bir yandan ekşiteker, ekşisözlük, toplaşkalar vs. her şeye yetişir. ben tuvalete gitmeye üşenirken, her yere yetişiyor olmasını hayretlerle takip edip önünde saygıyla eğiliyorum.
  • okuduğunu anlamayanlar tarafından eleştirilen.

demiş ki:
    "ama o marmara gemisi baskınından sonra "ne çok israil yalakası varmış lan burada, hesabımı çok uzun bir süre için kapatıyorum ben" diye tavır yapan, fetocuğu israil yanlısı açıklama yapınca da tıpış tıpış sözlüğe geri dönen bazı yazarlar mevcut, onu iyi biliyorum."
    (#21105728)

ve bu israil seviciliği olarak yorumlanmış. harbiden allah insanlara akıl, fikir, okuduğunu anlama ve yorumlama kabiliyeti versin.
  • izin döneminde adeta bir tayfun talipoğlu gibiydi...
    kalender, iki çocuk babası...

ekşiteker marmaris sosyal tesisleri'nin mesul müdürü.
  • (bkz: #22723528) nolu entrysi ile en azından bir soruyu layıkıyla cevaplıyor; "neden sözlük okuyorsun?"

bu entryi gösterip gönene gönene "bu sebeple" diyebilir insan.
  • bu arkadaşımız bir ara fotoğrafçılığa merak sarmıştı. umuyorum ki son görüşmemizden bu yana fazla sarmamıştır, bir icemanr olmamıştır, yoksa o marmaris - ayvalık yolu bitmez motornan.

makinamı getir lan. resim çekeriz ayvalıkta. kendimi biraz geliştirsem fotoğraf bile çekicem de, neyse, bakalım, kısfmet...
  • ya şu adam mesela yanıbaşımda olsa ara dere gitsem takılsak falan insan daha ne ister ki.
    bildiğin şerbet bu adam. hani böyle için kazındığında ah ulan bi tatlı olsa da yesek gibisinden iç geçirirsin, hah aynen o kıvamda...
    ah keşke goygoy reis olsa da geyik yapsak diyorum hep.

tabi kendisi azcık plastik sandalye düşmanıdır, benim kıramadığımı o iman ve zihin gücüyle rahatça kırar o da ayrı tabi.

özetle goygoy reisle henüz tanışmadıysanız boşa oksijen tüketiyorsunuzdur. (çok mu abarttım lan)
  • sensei olsa bir sözüyle sorgusuz sualsiz, durmaksızın bütün gün cilala parlat yapacağım adam. beğenmezse bir daha yaparım.
  • tam hayatı rahatlamaya başlamışken rahatı kendine batmıştır. en doğru kararı vererek ikinci kez baba olmuştur. ılgaz'ımıza sağlık, mutluluk ve başarılar diliyoruz.
hesabın var mı? giriş yap