• kısaca haberi; "bayrampaşa'daki otogarda doğu ve güneydoğu illerine giden otobüslerdeki yolculara gül dağıtıp; lokum ile gül suyu ikram etti" şeklindedir.

insanların birbiriyle gül gibi geçinebilmesi dileği ile helal olsun dedirtmiştir. devamı gelir umarım.
    not: bbp mhp vs değilim.

link

debit: (bkz: #54724783)
    (bkz: mardin tekir koy okuluna yardim kampanyasi)
  • yine keko meko birileri saçmalamış. kandan beslenen insanlar kardeşliğe kafa yoramazlar. bakın insanlar neler yapıyor: (bkz: türkürt kardeştir)

düzenleme:

alperen ocakları'nın bu hareketini eleştirmiyorum tabii ki, bu yönde mesaj geldi açıklığa kavuşturayım dedim.

sadece bu hareket zaten yapılıyordu, bazıları önyargı koyup "hdp'liler yapamazdı" türünden karşı tarafa hakaretler ediyor ona idi benim cevabım. mesela bakın: http://www.yarinhaber.net/news/22200
  • lan bu nasıl güldür memleketteki firmalar batıya seferleri durdurdu, dönerken de firma ismini sildirdi farklı plaka taktı dedirtmistir.
  • ister goy goy denilsin ister çarpıtılsın isterse reklam denilsin fark etmez... ihtiyacımız olan davranışlardır. herkesin benzer davranışlar sergilemesi mantıklı olandır. sonra "ülke karıştı yeaa" demekten iyidir..
  • helal olsun. bbp'nin görüşlerine katılmam, ama alkışlanacak sembolik bir hareket yapmışlar. bu tür hareketlerin desteklenmesi, takdir edilmesi, yapanların onore edilmesi gerekiyor.

iç savaşın eşiğine geldiğimiz bu günlerde tam da olması gereken şeyi yapmışlar, şiddeti tırmandırmak yerine tansiyonu düşürmeye çalışmışlar.

helal olsun!
  • rte protestolarda binalara, insanlara yapılan saldırıları hep bunların üstüne atıp üstü kapalı kınayınca ( bunlarında adı çıkmış bir kere malum ) bunlar da ne alakası var demek istedi sanırım.
  • alperen ocakları'nın dünya görüşüne katılmasam da, yaptıkları davranış takdir edilesi ve ülke barışına katkı sağlayacak bir harekettir. yürekten destekliyorum...
  • güzel olay. güldüm beğendim. cidden. çok acayip ülkeyiz yemin ederim.

aslında "iç mihraklar" 4 farklı yönden sürekli provoke etmeseler mükemmel bi ülke olacağız galiba. yani 2 gün evvel hepsini öldürelim kafasından 2 gün sonra sarılıp öpme noktasına gelebilecek başka bir ülke olamaz bence. enteresan memleketiz yeminle.
  • artarak yurdu sarmasını istediğim ruhtaki hareket. reklamdır değildir bilemem ama müşahitlik yaptığım okuldaki mhpli çocuklar olsun, bunlar olsun, "helal" dedirttiler bana
  • milletçe her şeyin en uç noktalarında yaşadığımızın kanıtıdır. ya otobüsler taşlanır, ya da lokum dağıtılır. olayı eleştirmiyorum ama şunun ortası da bulunmalı.
hesabın var mı? giriş yap