17954 entry daha
  • her haltından memnunum. memnun olmadığım tek konu randevulu teslimat seçeneğini boşa koymuş olmaları. cumartesi teslimatını istediğim siparişimi az evvel dağıtıma çıkarmışlar. teslimat adresinde kimse yok, olmadığı gibi çevrede teslim edebilecekleri biride yok. arasınlar telefonu açmayacağım, uğraşıp dursunlar.

neyse sakinim. i love amazon <3
  • ne nalet bir arayüzü varsa artık, kurumsal fatura adresi girmem lazım, giremiyorum yok. uygulamada da yok, web sitesinde de.
  • sayesinde hayatımda ilk kez levis pantul sahibi oldum. helal olsun sana keloğlan :)
  • geçenlerde aldığım bir yurtdışı siparişi kırık ve kullanılmış geldi. kutu içeriği de eksikti. iade oluşturdum aynı gün, adresten alacağız dediler 10 gün oldu ne gelen var ne arayan ne soran. iade gidecek de onaylanacak da tutar hesaba geçecek de. bu hızla işimiz zor. özellikle kendilerini tercih etmek istiyorum ama bu sefer hayalkırıklığı yarattılar.

edit: benim eksiğimden kaynaklı bir hata olmuş. dhlden ayrıca kayıt oluşturmam gerekiyormuş. kaydı oluşturunca kısa sürede geri döndü dhl kargo fakat bulunduğum şehirde kargo almadıklarını ifade ettiler. amazonu aradım ben de, durumu anlattım ve ürünün bende kalabileceğini söyleyip iademi gerçekleştirdiler. galiba ilk kez bir internet alışverişinde böylesine çözüm odaklılıkla karşılaştım. bundan sonra bir ürün amazonda varsa çok çok uçuk bir fiyat farkı olmadığı sürece amazondan alırım. adamlar inanılmaz. bana da böyle reklam entrysi gibi entry yazdırdılar.
  • görsel
    az önce bu amazondan bu bildirim geldi.
    120 tl karşılığı mail adresimi hem kendileri kullanacakmış hem de başkaları ile paylaşabileceklermiş.
    veri güvenliği konusunda aldığı tedbirlerde herhangi bir kontrolleri yokmuş.
    tabiki de kabul etmedim.
    yani 120 liraya mailimi satın alacaklar.
104 entry daha
hesabın var mı? giriş yap