25881 entry daha
  • bu şehirde ya okunur ya da aşık olunur demişlerdi ben ikisini de yapamadım ama en çok aşık olmayı isterdim.
  • güvenpark'ta ulaştırma bakanlığı'nın inşa ettiği keçiören metro durağına inince diğer metro alt geçitlerine gidemeyişimizi harbiden biri anlatsın ya.

ben hayatımda böyle saçma iş görmedim. geçen güvenpark'ta tadilat var diye dedim şurda ineyim, metronun altından da karanfil'e çıkarım.
    muhteşem şehrimiz böyle bir pratikliği akıl edemediği için bir kapıdan girip 50 metro sonra diğer kapıdan çıktım.

artık şaşırmayışıma mı güleyim, koskoca bakanlığın 30-40 metre daha yer altından geçit yapıp karanfil çıkışına bağlamamasına mı güleyim karar veremedim.
  • yıllar sonra geçiş güzergahımda mecburen uğradığım şehir...
    yine gri, yine kasvetli, yine ruhsuz, yine saçma bir kalabalık içinde. ne ben onu, ne o beni sevebildik. güzel şeyler yaşamadık, güzel anılarımız hiç olmadı. elveda gri şehir!
  • güneşli güzel günler görecek miyiz ya
  • havasi nisan ayi sonu itibariyle acayiplesmis canim sehrim.
    kac zamandır cıvıl cıvıl bahar havası, güneş, kuşlar fln içimiz açılıyordu. dünden beri ne oldu anlamadım nazar ettiler bize ankara'm.
    bu sabah korku filmi gibi hava. hem yumuşak ve sıcacık hem de rüzgarlı ve karanlık mi tozlu mu anlamadığım şekilde.
  • an itibariyle arabamın önüne tom hardy bağlayıp, arka tarafı mankenlere doldurup pastırma şehrinden pastırma almak üzere bir raid planladığım distopik havalı şehir. tom hard ve mankenler eksik. başvurular danışma
  • 3 günden bu yana korkunç havaya sahip şehrimiz. şükür ki 23 nisan'da güzeldi ve çocuklarla neşe içerisinde kutlamalar yaptık. ancak an itibariyle gerçekten boğuyor bu çöl rengi hava. soğuk desen değil, sıcak desen o da değişik bir sıcak. gerçekten nefes almak zorlaşıyor. artık şu griye çalan kahverengi kaybolsun ve güneşli günler gelsin.
  • bugünlerde sepya takılmakta gündüzleri boğucu, karanlık ve bol rüzgarlı olsa da sevmekten vazgeçmeyeceğimiz güzide başkentimiz
  • hakikaten mad max'e bağlayan şehir. gitarist çıkacak diye tırsıyorum.
  • muhtemelen bu senede geçen sene olduğu gibi yazı yaşatmayacak doğup büyüdüm atadan ankara'lı olduğum ama hiç sevmediğim şehirimsi. dünyanın en kötü başkenti anıtkabir ve meclis olmasa köy olur.
247 entry daha
hesabın var mı? giriş yap