• sabahları "hadi kalk kalk kalk,giyin" diyerek sanki fuhuş baskını yaparmışcasına odama girerek uyandırma çabası.
  • telefon konuşmasını uzattıkça uzatmak. "tamam anne, tamam, peki, tamam.." (son çırpınışlar)
  • temizlik yapma bahanesiyle eline geçen şeyleri, kendine göre önemli-önemsiz değerlendirmesi yaparak atması.
  • kardeşime hiç bir kızı layık görmeyişi.

inşallah bir prenses bulup alıcaz annemin kalemine göre, hatta almadan üç bezelye deneyi yapacağız.
  • en sevilen giysileri sahibine (bana) sormadan ona buna dağıtmasıdır. az bir üzülür, bazen ağıt yakar, sonra unutur gidersiniz. o da bunun böyle olacağını bildiğinden bu işlem her daim tekrarlanır.
  • benim için "gerekli" şeyleri kendi için "gereksiz" şeklinde kategorilendirip hunharca çöpe atması. anamsın ayağı öpülecek kadınsın, yapma.
  • nutellayı ısrarla buzdolabında muhafaza etmesi.

adamlar, bizimkilerin huyunu bildiğinden kocaman yazmışlar "buzdolabı dışında saklayınız" diye. neden her defasında buzdolabında çakıl taşı kıvamında buluyorum ben bunu?
  • 1 metre ilerisindeki soğanı almak yerine, taa evin başka ucunda oturan bana seslenip, "bana soğan getirir misin" demesi. soğan yerine bilumum yiyecek, içeceki alet ve edevat getirebilir.
  • saniyeler önce ağzınıza atıp halihazırda hala yemeğe uğraştığınız yemeği bak bundan hiç yemedin diye yemediğinizi iddia ederek ye diye diretmeleri
  • bana devamlı birilerini ayarlama çabası içinde olması,
    yahu be kadın göz var nizam var değil mi ?
hesabın var mı? giriş yap