9001 entry daha
  • --- spoiler ---

19-24 ağustos arası antalya'da tatil için villa kiraladım, bazı saçma sapan sebeplerden 6 kişilik villada yalnız kalacağım. eşlik edecek birini arıyorum. isteyen olursa özelden detayları konuşabiliriz. tüm masraflar benden. 27/e
    --- spoiler ---

adam 4 ay önceden sözlüğe ilan verip kadın arıyor. 4 ay önceden 6 kişilik villa kiralıyor ve 4 ay önceden saçma nedenlerden dolayı yalnız kalıyor. ben okurken utanıyorum siz yazarken hiç mi utanmıyorsunuz.

tanım : abazaların işgal ettiği akdenizin incisi.
  • afrika tozu:

görsel
    görsel

bugün de fırtınayla uyandık.

görsel
  • şirinler çizgi filminde kameralar gargamel'in şatosuna döndüğü anda o neşeli, güneşli, kuş cıvıltılı, şirin çilekli ortam bir anda karanlık, kasvetli, yıldırımlı, gök gürültülü bir havaya bürünürdü ya; aha da tam olarak gargamel şatosundaki hava gibi bir cumartesi gününe uyanan şehir.
  • şahane bir fırtına var, tam istediğim gibi. güneşli cıvıl cıvıl hava çekecek modda değilim. keşke güneş açmasaydı, kapalı ve yağışlıyken iyiydi.
  • uyuşturucu kullanımının yaşlı genç demeden çok arttığını, genç derken kastım da lise ortaokul çağında çocukların bile kullandığını ben duyduysam herkes duymalı. yalan da olabilir ama ben bunu duyup fatih altaylının son yayınını (havala ve baron sistemi) izleyince yazmak istedim.
23 entry daha
hesabın var mı? giriş yap