• türkiye websitesi açılmış olan fastfood zinciri. tab gıda'ya geçmesinin ardından şube sayısının epey arttığı gözlemlenmekte.

http://www.arbys.com.tr/
  • ankara kentpark alışveriş merkezine aylardır açılmayan fast food mekanı. 2010 yazından beri açılsın diye bekliyoruz, ben okuldan mezun oldum hala ses seda yok. roast beefim nerde lan benim!
  • whopper'a bin kere tercih ederim.
  • redmond şubesinde türkçe konuşmamızdan rahatsız olup şikayet eden müşterileri yüzünden garsonundan fırça yemiştik. bu fast food restorandan cücük kadar burger boyları ve ağır yağlı curly fries'ı yüzünden hoşlaşmıyorum. ama amerika'daki whopper'a tercih edilebilir yine de.

doğru fast food çözümü için (bkz: wendy's)
  • izmir'de şubesi olmamasına üzüldüğüm fast food zinciri. istanbul'da çalışırken müptelası olmuştum.
  • bugün kendisinden alışveriş yaptığım firma. melt menu'yü tek geçerim.
  • annemden dahi onay almış fast food mekanıdır. piyasadan tamamen farklı yapıda olması, ezber bozması (roast beef dedikleri o ince kıyılmış et yığını ve curly patates) sanırım halkımızca benimsenmemiştir. ancak bir defa tadıldı mı vazgeçemezsiniz. ayrıca köfte sistemi olmadığı için "o köftenin içinde ne koyuyorlar kim bilir" saldırısını da başarı ile geri püskürtür...

burger king ve mc perverlere not; whooper'ın üretimini bizzat gözlerimle gördüm. kendileri maret fabrikasında ultra hijyenik şartlarda üretilmekte. dondurulurken yapısal bütünlüğü bozuk olanlar ıskartaya ayrılmaktadır. güvenle yiyin. yamulmuyorsam mc'te pınar tarafından üretiliyordu. ama pınarın üretim tesislerini gezmek nasip olmadı henüz...
  • entry'leri okuyunca neden bursa'da yoklar diye meraklandığım, kısmende kıskandığım mekan. *
  • kıvrım kıvrım lezzettir, tüketildiğinde haz merkezinde saatlerce leke yapabillecek kadar hem de.
  • pelicann alışveriş merkezindeki şubesinde burgerleri bayat ekmek eşliğinde satan firma

edit: avm karmaşası
hesabın var mı? giriş yap