• an itibari ile 1080p.hdtv.x264 versiyonu malum ortama düşmüştür.

--- spoiler ---

ekip bir çeteyi daha çökertmiş ve haklı bir gururla birlikte soluklanmak için çekirdek çitlemektedir. o sırada rıza baba, "-bakıyorum keyifler yerinde!!!" diyerekten ortama giriş yapar.
    mesut komiser ise ''-bizde tam çıkıyorduk rıza baba'' diye cevap verip doğrulurken telsizden anons bir anons geçer...
    akıl hastası kişilik, babasını öldürmüştür ve akabinde süper takımımız olay yerine intikal etmek için yola koyulur.

--- spoiler ---
  • --- spoiler ---

(bkz: brace yourselves rıza baba is coming)

--- spoiler ---

edit: sadece bkz'dan oluşan bir entry'yi bkz değil gerekçesiyle ispiyonlayan arkadaşa da buradan selamlarımı iletiyorum.
  • 45 bölüm izle 1 ay bekle, nasıl dayanacağız bilmiyorum.

en iyisi spoiler manyağı olmadan kitaplarını bitirmek bir an önce.
  • serinin yedinci kitabını iki sezon halinde çekeceklermiş. yeni sezon bir ay sonra başlayacak ve aralıksız bütün yıl sürecekmiş.
    ayrıca imdb den gördüğümüz üzere dizinin 8,9,10,11 ve 12. sezonlarının da çekilmesi için anlaşmaya varılmıştır. hadi gözümüze aydın.
  • geçmişte kalan 6 sezon 22 bölümden pek farkı olmayan bölümdür.
  • sezon finalinden önceki bölüm olarak finale dair önemli ipuçları içeriyor. senaristinin yaptığı açıklamayı da dikkate alarak rıza babanın silahını temizlerken yanlışlıkla tunç'u vurmasıyla final yapılacak gibi görünüyor.*
  • şahane bir sezon finali öncesi izledik, 7. sezonu nasıl bekleyeceğim bilemiyorum.

--- spoiler 6x23 ---

1. ekipteki karakterlerin birbirleriyle olan ilişkileri ilk defa bu kadar çıplak bir şekilde sergilendi. o havlu düşmese daha iyi olurdu, şaşırtıcıydı.
    2. telsizden gelen anons üzerine yaptıkları baskında (ikincisinde) rıza babanın yaralanması sahnesi çok iyiydi. "bırak o silahı evlat", "neden bir viski almıyorsun","hey rıza, geçen gün bu adamlar seni sordular" tadındaki repliklerle adeta csi: dudullu tadı yakaladık. konsept csi, mekan dudullu olunca.
    3. yavuz ile zeynep'in ilişkilerindeki gelgitler, dilemmalar ve provakasyonları ileriki sezonlarda göremeyeceğiz sanırım. ayrılık sinyalleri verildi..
    4. mesut'un oğlunun kanser olduğunu öğrendiğimde beynimden vurulmuşa döndüm.
    5. ah hele ki son sahne inanılmazdı. minibüslerini patlatmalarına gerçekten üzüldüm.

--- spoiler 6x23 ---

yeni sezonda da umarım kitaba bağlı kalarak devam ederler. 6 sezon boyunca gelişen olayların hepsi 7. sezona hazırlıktı çünkü. bu sezon bomba olacak.
  • --- spoiler ---

o değil de cidden kitabın amına koydunuz ulan! koskoca rıza baba öyle basmakalıp laflar mı ediyor lan kitapta yavşaklar!

zöge: öyle mi gerizekalı veletler

--- spoiler ---
hesabın var mı? giriş yap