• yolun yarısını geçmişsin ama hala millete şöyle hakaret yazacak vaktin var.

https://eksiup.com/p/yw4640453se7

yazık, cidden acıyorum, yazık. yaşından ötürü seninle pek uğraşmayacağım, hiç gerek yok. git torun sev amcacığım.*

son olarak: (bkz: #23895702)

güzel kural. tanımadığımız kelli felli adamlar adeta bir ergen gibi mesajla hakaret edince onları ifşa etmemize yarıyormuş. çok sevdim vallahi.
  • demagoji yapiyor, bir halttan caktigi yok. bos konusuyor. soyledigi laflari ciddiye almaya gerek de yok.
  • (bkz: summerfag)
  • şikebahçe'sini eleştiriyorlar diye, millete küfür eden ergen.
  • hiç yazışmadığım birisi, -ki beni de engellemiş zaten sağolsun, millete küfür ettiğimi iddia etmiş. bana küfürlü mesaj atanlara cevap vermek hariç 20 senedir hiç kimseye küfürlü mesaj atmadım. iddiasını ispatlayamayan bir şebek için bu seriyi bozmayacağım.
  • adamın karesi olduğunu dibi olduğunu attığım bilgi istiyen mesaja bilginin dibini vererek gösteren efsane yazar. direkt badilistime ekledim herkese de aynını tavsiye ederim, adamdır.
  • nick altımı uzun aradan sonra kontrol edip yazdığı entryleri -daha doğrusu işlediği entarileri- görüp tarihleriyle incelediğimde nerelerden gelip geçtiğimizi bir kez daha anımsadığım ancak ikimizin de evlenip aile hayatına karışması ve farklı şehirlere yerleşmemiz sebebine binaen uzun ama bu sefer çok uzun süredir görüşemediğimiz güzel ama gerçekten güzel insan.

müdür ne'aptın
  • orta dünya'da shire dolaylarından çıkıp sözlüğe gelen ve gerçek dünyada hemşeri olmamıza rağmen orta dünya'da şehirlerimizin uzak kaldığı yazar. ne de olsa gondor'la shire arasında yüzlerce kilometre var ama en yakın rivendell ziyaretinde yolum shire'a da düşecek, söz...
  • beni insanlık için küçük ama benim için büyük bir dertten kurtararak çocuklar gibi sevindirmiştir. yolu açık olsun, allah gönlüne göre versin ve yüzü her daim gülsün istediğimdir.
  • valla hızımı alamadım ve kendisine olan minnet duygularımı bir daha belirtmek istedim.

sevgili arnatuile ölümüne qanqayık dostum.
hesabın var mı? giriş yap