• şu an fark ettiğim gerçek.

artık allah'a inanıyorum. o nazenin, mükemmel bilincim yok olup gitmeyecek.

edit: başlık başıma.
  • dünya derdi için, insanlık için ya da kişisel tatmin için onca kafa patlatmayı ölümden sonrası için değil de yaşadığı zamanı güzelleştirmek veya kendisinden sonra gelenlere yardımcı olmak için yaptığından çok da umurunda değildir.

her canlı bir gün öleceği için üzücü bir durum değil doğanın kanunudur.
  • ateistler dindarların aksine bilinçlerini kaybetmekten korkmadıkları için onları enterese etmeyen mesele...

sizse nazenin bilincinizi cennette de muhafaza edebilmek için saçmalıyorsunuz sadece.
  • dindarların da bir gün ölecek olmasından pek farklı değildir.
  • dincilerden, pek tercih edilecek bir yolla olmasa da bir gün kurtulacakları anlamına gelendir. ateistler neden ateist zannediyorsunuz? sizin gibi adamlarla ölümden sonrasında da muhattap olmamak için.
  • dahi anlamındaki 'de'nin bırak ayrı yazılmasını, varlığını dahi bilmeyenlerin beyanı.

(bkz: ateistlerin de bir gün ölecek olması)
  • ilk entry'si her türlü "x'lerin ölecek olması" önermesine(?) uyacak olan başlık.

(bkz: teistllerin ölecek olması)
    --- spoiler ---

vay be dedirten gerçek. hadi biz ölüyoruz da bu mükemmel insanlar nasıl ölüyorlar. onca kafa patlat dünya derdi için, depresyondan depresyona atla insanlık bilmem ne diyerek ya da kişisel tatmin için, sonra öl. o nazenin, mükemmel bilincin yok olsun gitsin sonsuza kadar. boşa yatırım gibi tıpkı.

üzücü durum.
    --- spoiler ---
  • yeni bir şey değil. ama inananlar bu gerçeği ateistlerin bilmediğini sanıyor, ve şaşırıyorlar. nasıl olur da öleceğini bile bile ateist olur bir insan? inandıktan sonra cennet garanti oysa ki, sen inan yeter, çalmışsın, tecavüz etmişsin, öldürmüşsün hiç önemli değil. biraz cehennemde yatar sonra cennette yatay geçiş yaparsın. hacca gider, namaz kılar, kurban kesersen asilden bile girebilirsin cennete.

ama adam inanmıyor! nasıl olabilir böyle bir şey? bu ateistler aptal olmalı! sen inan, baktın allah yok, ortamlarda ben inanmıyordum zaten dersin, kim bilecek mk!
hesabın var mı? giriş yap