• heykeli dikilmeli. ne kadar övsek az
  • türk futbol tarihinin en büyük ayıplarından birine maruz kalan beşiktaş efsanesi. en hak etmeyecek adama, en pespaye muamele layık görülüyor; bu yönetimden de bir halt olmayacağını anlamış olduk.
  • ya, ara sıra oynatsınlar, önde gidilen maçlarda falan. özledim kendisini. teşekkürler.
  • şubat 1983 doğumlu adam. şu an haziran 2023'te lig maçına girdi yedekten. hala top oynuyor adam akıl alır gibi değil.
  • çok yüksek ihtimalle profesyonel futbolculuk kariyerinin son golünü bu akşam ki kasımpaşa maçında atmış 40'lık delikanlı.
  • gözlerim doldu be..
    edit:şunu da şuraya ekleyelim

görsel
  • respect usta. bütün emeklerin için sağ ol. beşiktaştan bir atiba geçti diyeceğiz.
  • usta bir kalem senaryo yazsa finali ancak bu kadar güzel olurdu.

çok sevdik, seviyoruz, seveceğiz seni kaptan.
  • çok özlüycem lan. dile kolay 10 sene geçti. galibiyetler, şampiyonluklar, kupalar, yenilgiler, üzüntüler, ikincilikler, üçüncülükler, sevinç, keder ve daha da fazlası.

örnek bir futbolcu, gerçek bir centilmen, iyi bir aile babası. daha bir çok şey sayabilirim senin için. en güzelini en sona sakladım: kaptan!

seni seviyorum kaptan, umarım senin için her şey çok güzel olur. lütfen buralarda ol, kendini özletme..
  • çok sağlam bir karakter, çok profesyonel. teşekkürler kaptan.
hesabın var mı? giriş yap