• (bkz: reddit'imiz yoktu izleyemedik)

edit: izledim. adam istediği gibi video da çeker resim de çeker. orası avm'nin ortak alanı. avm'lerde fotoğraf çekilemez diye bir kural mı var? dünyayı kendi etrafında dönüyor sanan iki adet işgüzar kompleksli feminazinin heyecan arama olayı.

videonun sonlarına doğru ise bütün erkek ve kadın tartışmalarında olduğu gibi yine bir adet meriç, "hayırdır amuğa goyim, garşında bağyan var" diyerek olaya dahil oluyor. adamın video çektiğini farkedince de yumuşuyor ama iş işten geçtiği için ufak ufak topukluyor.

1-2 sayfa ötede malın biri de "sizin ananızı bacınızı çekseler hoşunuza gider mi?" türünden bir şeyler zırvalamış. gerizekalı embesil, "kamusal alanda çekim yapılabilir" ile "kamusal alanda kadın ve kızların fotoğrafları çekilebilir" arasındaki farkı anlamayacak kadar turşu beyinli misin?
  • app indir üye fln uzun işler bunlar
  • ahlaksiz bir polis iceren videodur. terbiyeden nasip almamis, cebine kimlik koyunca kendisini bir bok zannediyor iste. ortada kimse kufur etmezken, sen neden kadinin ustune yuruyorsun amina koyayim diyor ki yuruyen eden de yok, dagdan inme hayvan. bir de guvenlik gorevlisinin ne kadar guzel konusmalarina bak.
  • (bkz: kezbanizm)
  • avm'nin ortak kullanım alanı, avm yönetiminin aldığı kararlar geçerlidir.

adam ailesiyle yemek yiyor, belli ki geveze ve kaostan hoşlanan birisi, belki o anı kaydetmek istedi, kadraja girdiğini düşünen veya gören duyar peşinde ilgi görmemiş 2 kezban da gelmiş videoyu siler misin diyor.

kadının en büyük düşmanı yine kadındır, bu tepkiyi adama vereceğine masadaki kadınla muhatap olsalar belki çok daha erken ve vukuatsız çözülebilirdi.

hakkı, hukuku, kanunu bilin, bilmiyorsanız sorun, öğrenin.

bundan 1-2 ay önce kamuya açık alanlarda birinin sizi dilediği gibi kayda alabileceğini bu mecradaki bilgi sahibi kişiler aracılığıyla öğrendim.

ayrıca;

polis müsveddesi arkadaşın kimliğinin belirlenip hakkında soruşturma başlatılması gerekli.
    meriçlik yapacam diye insanları rencide etmenin lüzumu yok liyakatına soktuğum.

edit: mesaj kutum çin kerhanesine dönmüş, suriler afganlar ananı bacını çektiğinde laf etme diyenler mi ararsın, polisimize laf söyleyemezsin diyenler mi, yarı yaşımdaki veletlerin tehditleri mi * reelde karşısına çıksam pardon abi çekecek adamlar patates edecekmiş beni falan.
    türlü erkeklikler.

ulan ben bir kanundan bahsettim, bunun doğrusu buymuş dedim, yeni öğrendim dedim.

polisin neden o şekilde müdahale ettiğini ardından neden hemen uzaklaştığını hepimiz biliyoruz.

ne sapıklığım kaldı ne afganlığım ne suriliğim

alacağın olsun sözlük.
  • turk filmi izler gibi izledim videoya çekildiğini sanan kezban tökezledigini anlayinca uste cikmaya çalışmış yurdum kezbanı iyice paranoyak oldu bu pakiler yuzunden ben bile telefonu göğüs hizamda tutamaz oldum lan birileri gelip beni mi cekiyorsun diyecek diye, videodaki polis ayrı dalga konusu herifin yaklasimina bak hatunların üstüne niye yürüyosun diye atarlaniyor tıpkı bir sirtlan misali
  • "çocuğumun yanında bana böyle davranamazsın" triplerine girip saçma olayı iyice saçmasapan hale getiren kameralı mal ve daha beteri eşinin hayatımdan çaldığı 5 dk ya mal olmuş olaya konu video.

yahu çocuğunun yanında kendi davranışlarına dikkat etsene önce. böylesi arıza ebeveynlerle bir ömür geçmez vallahi. çocuklara acıdım.

ek: burger king müdüresi de gereksiz heyecan yapmış, konuyu gereksiz uzatmış.

tanım: kim haklı tartışması bir kenara herkesin haksız olduğu bir olay olmuş. güvenlik görevlilerine sabır diledim.
  • en işgüzarının polis olduğu video.

pakilerin video fetişliği yüzünden geldiğimiz halin açıklaması
  • nasıl izlenir ki?
    reddit’imiz yok.
  • güvenlik görevlisinin olaya yaklaşımı ile polisin olaya yaklaşımı arasındaki farkın türkiyenin özeti gibi durduğu hadise.
hesabın var mı? giriş yap