• onlarca ayakkabısı olduğu için ayakkabı eskimeye fırsat bulamamıştır. misal ben taştan yapılma ayakkabı alsam 1 yıl zor dayanıyor, niye? çünkü tek çift ayakkabım var, her yere onu giyiyorum.
  • ayakkabısı sağlam ve rahattır. rahat ayakkabı kolay bulunmuyor, dayanırsa değil üç, on üç sene bile giyerim sorun değil.
  • 5 yıl giyip,şu an giyilebilir durumda olup, atmaya kıyamadığım için artık giymediğim, ayakkabılığın en güzel köşesinde her sabah günaydın dediğim ayakkabılarımı hatırlatan kız, bi ayakkabı hem zarif, hem rahat,hem sağlam,hem ucuz *, hem de herşeye uyumlu olabilir mi demeyin, oluyor. ilk aldığımda çok az muhabbetimin olduğu erkeklerin bile ayakkabıların ne güzelmiş demeleri vakiidir. bulabilsem aynısından 2-3 çift daha alır, yaşlanana kadar giyerim.
  • aynı ayakkabıyı 8 sene giyen kızın alt versiyonu.

o kız benim. 8 sene önce çok beğendiğim için annemin bana kıyamayıp aldığı 240 küsür liralık botlarımı (aslında postal) hala giyiyorum. çok sağlam ve aşırı rahatlar. alırken çok pahalı gelmişti ama 240/8=30. canım botlarım için senede 30 lira vermişiz. en az bir 5 sene daha giymeyi planlıyorum kendilerini.
  • daha iyisini bulana kadar ayakkabısından vazgeçmemiştir.
  • ayağımdakilerin hikayesi gibi bir hikayesi vardır belki. 2006 yılında görülmüş beğenilmiş sezon sonunda indirime girmesi beklenmiş zor şartlarda alınmış ve hala giyilen canım çizmelerime ablalık yapacak ayakkabıların sahibesidir.
  • tutumlu bir kızdır. candır. bu zamadan, kadınlrın erkekleri para kaynağı olarak gördüğü bir çağda zor bulunur bu kız. tez zamanda mesaj kutumu yakmasını istediğim kızdır.
  • (bkz: 404 not found)
  • o kadar cok ayakkabısı vardır kı anca 3 yılda bır gıyme fırsatı gelmıstır . yoksa boyle bısey mumkun degıl :)
  • normal bir insandır. miadı dolmadığı sürece mantıklı/şımarmamış birçok insan "3 sene oldu" diyerek herhangi bir eşyasını çöpe atmaz, elden çıkarmaz. şöyle düşündüm de dolabımda bir sürü 3-5 senelik eşya var. hepsini de kullanıyorum.
hesabın var mı? giriş yap