• (bkz: gepetto usta)
  • ileride çocuguma asla yapmayacağım şeyleri gösteren videodur.
  • kulak ve burun geri takıldıktan sonra ağlamasının birden kesilmesi de gayet ilginç olan çocuktur.
  • benim kuzinim ufaklık benden yürütüyor burnumu, bu da ne ki dediğim video.
  • kendimi gördüğüm video. küçükken babam da gözünü çaldım der ağlardım. lan görüyon nasıl çalmış olabilir. zaten küçükken tek hayali dolmuş şoförü olmak isteyen bir çocuktan ne bekleyebilirsin. bence o ara beynimi çalmış babam geri de vermemiş. :d
  • bu ecnebi bebelerde bir başka aptal oluyor.

aynı yaşlarda bir oğlum var geçen kulağını ağzıma alıp yedim kulağını dedim ağzıma da o sırada başka bir şey alıp gösterdim " kulağım yerinde bak yesen acırdı. " dedi de iyi ki kayda almamışım diye sevindim.bunlar yüzünden youtube'ye bir komikli bir şey koyamıyorum bizim veledler yüzünden. çocuk varsa yoksa babasını bozuyor.

ama genede eğlendirici ve samimi geldi bana video.
  • çocuk, babası burnunu da alsın diye kafasını da uzatıyor ya saf saf, en çok ona güldüm.
  • sabah sabah gulumsetmis sakadir. senin ben o tertemiz safligini yerim cocuk.

unutkan edit : link koymayi unutmusum ya piii
    http://youtu.be/agoeb8uay5u
  • bunun şaka olduğunu savunup birde yaşadığı ülkeye bok atmanın doruklarında dolaşan 18.yy beyefendilerine biraz yenidoğan ve çocuk psikolojisi okumasını tavsiye ediyorum.

vücut bütünlüğünü kaybetmenin şokunu yaşayan çocuğun ilerde altına işemesinin sebebi babası olacaktır.
hesabın var mı? giriş yap