• kurtlar vadisi olsun ekmek teknesi olsun, yaptığı her işte buram buram bir osmanlıcılık, dünya'da olup biten herşeyi türkler ve diğerleri ayrımı yaparak değerlendirme, güce tapma, tebalığın övülmesi, rahatsız edici bir osmanlı ve hanedan hayranlığı söz konusudur.
  • uğur dündar'ın yanında dizisini yere göğe sığdıramayıp "sevgi, kardeşlik, kucaklama var bu dizide" derken arka planda diziden ben diyeyim 15 siz deyin 25 kişinin kafasına sıkılarak öldürüldüğünün görüntüleri star haberi biraz ofsayta düşürmüştür.

o değilde bdp milletvekili, yine aynı haber bülteninde bahadır özdener'e "sen diyarbakır'a batman'a gidemezsin" dedi, ilginç.
  • tempoya verdigi roportajda "al pacino ve robert de niro ile adini veremeyecegim kaynaklar vasitasiyla iliskideyiz, ikisi de kabul edecek gibi gorunuyor ama birini secmek durumunda kalacagiz" diyen kisidir.

soz konusu laflarin kulliyen yalan oldugu da haftalik dergisinde baris mutlu tarafindan al pacino'nun ajansiyla yapilan gorusme sonrasinda net olarak ortaya cikmistir...
  • kimsenin hayat standartlarına karışmayı uygun görmesemde, ömer lütfi mete'nin vefatından sonra kişilik değişikliğine girdiğini düşündüğüm senarist.
  • 1975 doğumlu olan bu abimiz henüz 23 yaşında 1998-2002 deli yüreğin, daha sonra da 27 yaşında 2002-2005 yılları arasında ekmek teknesi'nin, 28 yaşında da 2003-2005 yılları arasında da kurtlar vadisi'nin senaristliğini yapmış.

https://tr.m.wikipedia.org/wiki/bahadır_özdener
  • kendisi kal92 mezunudur
  • insanın kibirden ne hale gelebileceğine acı bir örnektir. her şeye gladyo, gizli servisler falan diye açıklama getir. ha anam ha dünyanın işi gücü yok senin 5 para etmeyecek karakterde dizinle başa çıkmaya çalışıyor. ibretle:

http://www.youtube.com/watch?v=0oyfcrwmgsg
  • ekmek teknesinin de senarist kadrosundaydı vaktiyle, belki hala öyledir. radikal gazetesi'nde de muhabirdi eskiden.
  • asla ömer lütfi metenin tırnağı olamaz. yukarıda da yazıldığı gibi sonradan bir güce tapma ve dizileri siyasete alet etmek gibi çok mühim hatalar yapmıştır. çok şey öğrendim dediği (bkz: ömer lütfi mete) asla böyle birşey yapmadı. yanlış olan herşeyi eleştirebildi. ama kendisi malesef tabir-i caizse bozuldu mu yoksa özünde bu muydu takdiri seyircilere bırakıyorum.
hesabın var mı? giriş yap