• (bkz: uyanmak)
  • 990 milyon tl'yi ne zaman harcadım diye düşünmek.
  • önce bi eski parayla ne kadar oluyor diye hesaplarim, sonra harekete gecerim. hesapladim baya bi fazlaymis...
    7 milyonunu faize yatirirdim. sonra eve gidip pasaportu alip havaalanina gidip ooo piti piti yapardim. (sevgilim varsa onu da alirim havaalanina giderken) sonra pitiden cikan sehrin en yakin ucagini beklerdim.
  • çay koymak.
  • öncelikle parayı bankadan çekmek. paranın izinin sürülmesini imkansız hale getirmek. hesabındaki sana ait olmayan bir parayı, eft-virman vs. ile bir yöntemle başka bir hesaba gönderirseniz, o paranın izi sürülür. para bankadan nakit olarak çıkarsa, nerede olduğunu bulmak imkansızdır. şubede bu kadar yüklü miktarda para olmayacağından, önce çekeceğiniz parayı ayırtmanız gerekiyor. paranızı koyacağınız yer, sadece bir müşteri numarası ile hatta nickname ile müşteri kabul eden isviçre bankaları olsun.

yanlışlıkla hesabınıza para gönderen kişiler peşinizde olacaktır. bu kişiler, savcı, emniyet müdürü, milletvekili, müsteşar, bakan hatta başbakan ile direkt ya da dolaylı yollardan irtibatta olan kişilerdir. sizin hesabınıza 10 milyon tl gönderdilerse, bu adamların yıllık işlem hacmi akıl almaz derecede demektir. bu kadar çok para varsa, herkesle irtibatları vardır. paranın ne kadarını aldıysanız aldınız, yetkili abilerin telefonu çalmadan, ülkeden gitmiş olun.
  • melo transferini bitirmek olabilir. en azından gitti kaldı geyiklerini bitirerek vatana millete hayırlı bir iş yapmış olunur.
  • altı sıfır geri gelmiş lan diye düşünürüm. on milyon ne arasın lan benim hesabımda.
  • kartı çıkartmak ardından tekrar takmak, olmadı atmye bir kaç kez vurmak.
  • çulsuzluğum asaletimdendir.
    her bankayla bir işim var.
    ama önce hesaba bakarım hesap mı diye,
    sonra paraya bakarım para mı diye...

(bkz: türk kızı)
  • (bkz: cumbalı ev)
hesabın var mı? giriş yap