• eee? bbc yaptı o zaman, hadi bbc'yi taşlayalım! hülolooo!
  • bir de bizimkilere bak...
  • bu saldırı beşiktaş gibi ücra, kimselerin uğramadığı adeta bir çölde gerçekleştiği için haklı serzeniştir. hele ki bir beşiktaş maçı sonrası kameraların orada olması kadar anormal bir durum yoktur. gene büyük resmi görenler tarafından sobelendin bbc.
  • avrupa bizi kıskanıyor diyen yandaş medya kuruluşlarının ekmeğine yağ sürmüş olaydır.

yandaş basın kuruluşlarının kendi kötü haberciliklerini ayrıca göstermiş olaydır.

masa başında, kıçının üstünde, haber ayağıma gelsin diye bekleyen kişiler böyle yorumlayabilir.
  • maç için tonla canlı yayın yapan spor kanallarının yayına girmemesi gibi sorgulanası durum.
  • bal gibi habercilik örneğidir kimse maval okumasın. asıl utanması gereken ertesi gün ülkenin can damarı istanbul'un kalbinde yapılan saldırıyı tek satır görmeden çıkan onca paçavradır.
  • bbc'nin becereksizliğini gösteren hadise.

lakin beşiktaş tv bomba patladığı anda canlı yayın yapıyordu , bbc eski hızında değil.

be mal müdürü olay istanbul'un göbeğinde bir maç çıkışında oluyor her şeyi dış mihraklara bağlamaya devam edin siz.
  • -sir!
    -efendim canım.
    -patlamayı bizimkiler gerçekleştirdi. yayına girelim mi lanet olsun?
    -amerikan ağzıyla ne konuşuyon yarram! gir yayına.
    -emin misin sir?
    -gir yayına olum. hemen gir ki bizim yaptığımız anlaşılsın.
    -haklısın sir. hemen giriyorum. çok heyecanlı ya!
  • (bkz: yav he he)

sizin yaşadığınız kafayla yaşasaydım bu gün intihar ederdim yemin ederim.
  • habercilik ve gazetecilik budur olay yerinde olmayı gerektir.
    şu an türkiye'deki gazeteciler olay yerini bilmeden anlamadan yazı yazıyorlar bu da yalan habercilik anlamına geliyor
hesabın var mı? giriş yap