• bu saldırı beşiktaş gibi ücra, kimselerin uğramadığı adeta bir çölde gerçekleştiği için haklı serzeniştir. hele ki bir beşiktaş maçı sonrası kameraların orada olması kadar anormal bir durum yoktur. gene büyük resmi görenler tarafından sobelendin bbc.
  • bal gibi habercilik örneğidir kimse maval okumasın. asıl utanması gereken ertesi gün ülkenin can damarı istanbul'un kalbinde yapılan saldırıyı tek satır görmeden çıkan onca paçavradır.
  • -sir!
    -efendim canım.
    -patlamayı bizimkiler gerçekleştirdi. yayına girelim mi lanet olsun?
    -amerikan ağzıyla ne konuşuyon yarram! gir yayına.
    -emin misin sir?
    -gir yayına olum. hemen gir ki bizim yaptığımız anlaşılsın.
    -haklısın sir. hemen giriyorum. çok heyecanlı ya!
  • aynı mantıkla. olaydan 4 dakika sonra ambulans gelmesi. kimse bana hızlı sağlık hizmeti demesin.
  • bbc'nin becereksizliğini gösteren hadise.

lakin beşiktaş tv bomba patladığı anda canlı yayın yapıyordu , bbc eski hızında değil.

be mal müdürü olay istanbul'un göbeğinde bir maç çıkışında oluyor her şeyi dış mihraklara bağlamaya devam edin siz.
  • olm bence dinamo kiev maçındaki iskoç hakem de işin içinde olabilir. parçaları birleştir aga, büyük resmi gör. kimse bana ne alaka demesin. kalemimizi büyük yerden kırdılar memati.
  • sadece bbc mi? içimizde de ajanlar var. bakınız bu gezici gençler gitar çalıyorum ayağına patlamayı canlı vermişler
    https://www.youtube.com/watch?v=pgxsuykgu2u

tam kamilsiniz lan siz. gerçekten.
  • maç için tonla canlı yayın yapan spor kanallarının yayına girmemesi gibi sorgulanası durum.
  • avrupa bizi kıskanıyor diyen yandaş medya kuruluşlarının ekmeğine yağ sürmüş olaydır.

yandaş basın kuruluşlarının kendi kötü haberciliklerini ayrıca göstermiş olaydır.

masa başında, kıçının üstünde, haber ayağıma gelsin diye bekleyen kişiler böyle yorumlayabilir.
  • bizim halaoğlunun komşusunun gelini ingiliz. bbc'de çalışıyor. önce ona demişler, üst akıl olarak pkk, ışit veya fetö'ye istanbul'da bomba patlattıracağız, sizi oraya gönderiyoruz diye. krokileri de vermişler hatta. bombalar nerede patlayacak, bunlar nereden çekecekler filan. ama daha örgüt belli değilmiş. netleşmemiş. sonra bu hastalanıp rapor alınca yerine ekibe başkası girmiş. olay gerçek yani. türkün türkden başka dosdu yoh. bizi hiç sevmiyollar. bilimde, sanatta ve spordaki üstün başarılarımızı, hızla zenginleşmemizi, paramızın sürekli değerlenmesini, üniversitelerimizin bütün dünyadan öğrenci ve hoca çekmesini, iç barışımızı, komşularımızla iyi ilişkilerimizi çekemiyollar.

(bkz: emperyalizmin bilecik'i alıp götüne sokması)
hesabın var mı? giriş yap