• 23 nisan'ın bdp'lilerin bayramı olmadığı doğrudur. eşek kadar adamsınız lan elinizde balonla gezecek haliniz yok ya.
  • badem bıyıklı kürtçülerin eseri olan durum. çocuklarını ellerinde molotoflarla, taşlarla eylemlere gönderip bebek katillerine zılgıt çekenlerin karşı koyması normal olan çocuk bayramı.
  • gercekten artik adam diye düşünüp yorum bile yapmaya degmeyen insanlarin yaptiği protesto. birkac capulcunun cırpınışlarından başka birsey değil. bu tip seyleri okuyunca sadece mide bulantısıyla yüzümü buruşturuyorum. allah bunlara fırsat vermesin...
  • - bu bayram bizim bayramımız değil ..

- sen kimsin lan ?
  • saçma. bu protestoyu yapma hakkı olan bir insan grubu varsa o da ilköğretim çağındaki çocuklardan başkası olamaz. yıllardır şebek gibi giydirilip hiçbir amaca hizmet etmeyecek şekilde aptalca şiirler ezberletilen, danstan başka her şeye benzeyen bir takım hareketler yaptırılan, ailenin maddi gücü yeter mi kimsenin umrunda olmadan fahiş fiyatlara abidik gubidik kostümler aldırılan ve tatil günleri ellerinden çalınan çocuklar taksime çıkıp dükkan taşlasa, çığlıklar atsa yeridir. bdp bu büyüklüğü göstermeli, asıl acı çekenin kim olduğunu kabul etmeli.
  • 23 nisan bayrami'nda çocuk gelinlerin beline kurdele baglama gosterisi olmadigindan kelli, bdp tarafindan fazla medeni bulunup, kabul gormeyen kutlama protestosu.
  • tabi ki yapacaklar daha neler yapacaklar allah bilir. ayıya yüz verirsen gelip halıya sıçacak, başka yolu yok bunun. oturup şu olanlara açıklama yapılma çabasına artık gülüyorum. akp'ye verdiğiniz oylar size ne olarak dönüyor söylemeye de terbiyem müsade etmiyor. ama şunu iç rahatlığı ile söyleyebilirim ki en nefret ettiğim kısa yoldur, beğenmiyorsan siktir git arkadaşım kendi bayramın her ne boksa onu kutlayabileceğin ve bizim bayramımıza pisliğini bulaştırmayacağın bir yer bul haritadan ve siktir git. siktir git bakalım bu azgınlığın karşısında sana ne yapıyorlar bir görelim.
  • varlıklarını protesto ettiğim insanların benim bayramımı protesto etmesi durumu.
hesabın var mı? giriş yap