• prof. dr. zafer kurugöl;

" covid aşıları sağlık ocaklarında hepatit b ve kızamık aşıları yerine yanlışlıkla karıştırılarak çocuklara yapıldı ve çok iyi sonuçlar alındı ve yakında bu sonuçları ünlü bir tıp dergisinde açıklayacağız."

https://streamable.com/3jgtc1

ünlü tıp dergisinde sonuçları yayımlamaktan bahsettiğine göre büyük bir çocuk kitlesi aşılanmış ve bu çocukların takibini bir şekilde yaptıklarına göre de bilinçli bir aşılama olmalı. bebekleri denek olarak kullanmışlar ve ebeyvnlerin bundan haberi yok.

20 ocak 2021 'de attığı tivit:
    .......çocuk çalışması da ülkemizde, tarafımızdan, yakında başlayacak!

https://mobile.twitter.com/…tus/1351809464303804416

`****` prof. dr. kurugöl'den "bebeklere yanlışlıkla korona aşısı yapıldı" sözleriyle ilgili yeni açıklama: yalnızca bir vaka var
    yanlış anlaşılmalara sebebiyet verdiğim için özür dilerim. haber

ntv'ye yeniden canlı yayına bağlanarak" tek bir vaka var " diyorsunuz, siz bu halkın akliyla dalga mı geçiyorsunuz? dünkü konuşmaniz yukarıda, ne diyorsunuz orada? küçük çocuklara covid aşısı yapıldı...
    varsayalım dediğiniz gibi tek bir vaka var , sormaz mı bu halk size bu aşının çocuklar üzerinde hiçbir yan etkisi olmadığı sonucuna tek bir bebek üzerinden mi karar verdiniz?

*****sağlık bakanlığı: zafer kurugöl'ün iddiaları kabul edilemez, öğretim görevlisinin maksadını aşan açıklamaları üzerine soruşturma başlatılmiştır.
  • yanlışlık ne zaman farkedildi?
    ailenin bu yanlışlıktan haberi var mı eğer yoksa başarılı sonuç doğurduğu nasil biliniyor?
  • sayıyla gelmiyor muydu bu aşılar? bize de yanlışlıkla covid diye kuduz vurmuş olmasınlar
  • kesin yanlışlıkla yapılmıştır. tabi.
    bunlardan her şey beklenir.

ne hoş ki; gerçekten yanlışlıkla yapmış olmaları bile mümkün. her türlü pisliğin içindeyiz demenin başka bir yolu.

ekleme: haber linki

ekleme 2: buradaki görselde her şey açık. #128340091
  • adamların özrü kabahatinden büyük yanlışlikla yaptım çok güzel oldu ya böyle bişey olabilir mi çık insan gibi de ki denek olarak kullandım sonuçlar iyiydi bari inandırıcı olsun. bu yanlışlığın sonucu kotu sonuçlar da dogurabilir prof.
  • şimdi bu çocuklar kızamık ve hepatit aşısı olmuş görünüyor sistem üzerinde. peki bu çocuklar tekrar kızamık ve hepatit aşısı oldular mı? ailelerin bilgisi var mı?
  • ailesinden izinsiz el kadar bebekleri denek olarak kullanmışlar ve bunu itiraf etmişler.

sonuçların ise çok iyi olduğunu söyleyerek ortamı yumuşatmaya çalışıyorlar.

aşılama sonrası olacak herhangi sorunda sorumluluğu yine bu şekilde alacaklar mıydı bilinmez ama tahmin yürütülebilir, "allah verdi allah aldı, nasip kısmet alınyazısı, bizlere kader demek sineye çekmek yakışır, ömrü bu kadarmış bize dua etmek yaradana sığınmak düşer" gibi şeyler ailelerin kulaklarına fısıldanacak biraz daha hırçınlık yapan ailelere kan parası toka edilecek ve mevzu kapatılacaktı muhtemelen.
  • yanlışlıkla kendi çocuklarınıza yapaydınız da soyunuz kuruyaydı .na kodumun satılmış bilim adamı bozuntuları. bilim dininin sapık din tüccarları sizi...

edt, imlâ
  • doktorumla konuştuğumda aşıların çok kesin sayılarla geldiği. hatta 6 lı gruplar halinde yapmak zorunda olduklarından bazen sokaktan adam bulduklarını söylemişti.
    ---
    o aşının yanlışlıkla yapıldığına inananın da, o aşıyı bilerek çocuklara vuran çarpık kötü zihniyetin de ağzına tüküreyim.
    ---
    gariban ailelerle bir şekilde anlaşıp deney yapmadılarsa ben de bir şey bilmiyorum.
    ---
    bir de normal bir şeymiş gibi anlatıp bunu makale malzemesi yapmışlar. delirmemek elde değil.
    ---
    kapatalım şu dünyayı bence. yeter bu kadar oynadığımız.
hesabın var mı? giriş yap