• semptomatik tedavi yapan, islev acisindan antibiyotikle hicbir alakasi bulunmayan ilactir. zaten antibiyotikle birlikte kullanmak gerekir, aksi takdirde sadece gecici olarak hastaligin semptomlarini yasamamanizi saglar.
  • an itibariyle gözlerim cayır cayır yanıp, kemiklerim sızım sızım sızlarken, hapur hupur haplandığım ilaç..

bonus
    (bkz: #8422522)
  • roche'un yeni ilaç politikaları nedeniyle bayer firmasına devrettiği soğuk alığınlığı ve gribal enfeksiyon ilacı,içeriğindeki psödoefedrin akıntıları engellemesi yanında uyku yapar,dekstrometorfan'ın ise öksürük kesici etkisi vardır.
  • gündüz aldığımda sersemleten, akşam aldığımda ise sabaha karşı zınk diye gözlerimi açtırıp bir daha da uyuyamama neden olan ilaçtır; lakin, mucizevi etkisi nedeniyle, grip ve nezle durumlarının en vazgeçilmezidir aynı zamanda.
  • ilaç kullanmaktan nefret ederim. benical coldu kullanmak için de can atmıyordum ancak sonu gelmeyen öksürük nöbetlerimi ve öksürüklerimin şiddetini azaltmış olması hayranlık uyandırmıştır.
  • endikasyonları üzerinde etkisi, özellikle gribal enfeksiyona iyi gelip gelmediğinden emin olamamakla beraber,
    fındıktan büyük, cevizle yarışabilecek tanesi gayet doyurucu olsa gerek, bir bardak su bana mısın demiyor,
    soluk borusunu tıkama riski yüksek ilaç, ilaç değil çakıl.
  • reçetesiz vermiyor eczaneler bunu. inşallah soğuk algınlığından ölürüm de görürsünüz gününüzü.
  • bu nasıl bir ilaçtır ki hasta halimle gözlerim faltaşı gibi açık 6 saattir uyumayı bekliyorum. uyumak istiyorsanız sakın denemeyin.
  • özellikle çabuk iyileşeyim, işimden gücümden olmayayım diyenler için gayet etkili olabiliceğini düşünüyorum, tabii ki bünyeden bünyeye demek gerekiyor ama 3. tabletten sonra aşırı uykusuzlukla birlikte iyileşmeler başlıyor. nezle, boğaz kaşıntısı ve öksürük için bende 1.5 günde işe yaradı (günde 3 kez; sabah,öğle,akşam).
  • (bkz: #15040276)
hesabın var mı? giriş yap