• anca bu haliyle sığdı.
    tam hali berrak tüzünataç'ın burs verdiği kişi tarafından bloklanması olacaktı.
    kadın bir dönem birine burs vermiş, eleman ay ay hatırlatmış, kadın da hemen parayı yatırmış. son burs havalesinden sonra da anında bloklanmış.

nasıl bir manyağa denk gelmişse artık.

https://twitter.com/…ntc/status/1027147436517720064

ek: arkadaslar bursiyer diye bir kelime gercekten var. basligi sigdiracagim diye ugrasirken birden aklima geldi ve kullandim. ınceden helal lan bana ne guzel buldum da dedim hatta.
  • tekerleme olabilecek bi cümle.
    kelime de çok yakışıklı › bursiyerince ...
  • ağustos ayında eğitim öğretim değil tatil faaliyetlerinde harcayacağı için paranın nereye gittiğinin görülmesini istememiş olabilir, tahmin tabi.

düzeltelim,

ağustos ayında eğitim öğretim değil tatil faaliyetlerinde harcanacağı için paranın nereye gittiğinin görülmesi istenmemiş olabilir, tahmin tabi(i).
  • kanzuk bey merhaba ağustos maaşını hatırlatmak için yazmıştım. iyi günler. (çiçek böcek gökkuşağı emojileri)

şansımızı deneyelim dimi :)
  • aklıma nedense kerem bursini getiren başlık. neden gerçekten bilmiyorum.
    tanım: insanoğlu gerçekten yavşak.
  • niye bloklamış ki, niyeti paraysa almış zaten çoktan. bloklamanın ona katkısı ne anlayamadım?
  • berrak'ım, çocuk burs aldığına göre yok işte parası. ne diye her ay hatırlatılma gereği duyuyorsun ki? madem burs veriyorsun hem de yoğunsun bir de otomatik ödeme talimatı ver. zor değil ki !

bursiyer kardeş, sıkıntı yaşamış olabilirsin, belki bilemediğimiz ekstra sıkıntıların oldu. 2 satır yaz ki karşıdaki de bilsin belki bilemeden, fark etmeden verdiği sıkıntıyı.

doğru iletişim güzel bir şey amk işte, iletişin !
  • bursu alan kezban. sasirdim mi? hemcinsiylede kezban karsi cinsiylede kezban. amk tek hucrelisi. sen ona muhtac olmussun iste 1 senedir. parani alirken iyi. bitince mi kotu. bloklayinca noldu yani
  • (bkz: büstiyer)?
hesabın var mı? giriş yap