• ben aksine cok karda oldugumuzu dusunuyorum. asil siz uzulun lan.

biz oyuncu satip, para kazanarak yine 3. olucaz. para verseydik yine 3. olacaktik.

bence biz kardayiz panpalar.
  • deveye sormuşlar boynun neden eğri diye (bkz: sana ne lan yarrak) demiş.
  • galatasaraylıların neden yosma olduğunu göstermiş başlıktır.

rvp gelmez diye taşşak geçenler, adamlar getirince hemen fenere domalıp beşiktaşı ağızlarına almışlar. bunlar böyle işte fenere domalır bizi ağzına alır.

oğlum ortam orospusu olduğunuz yetmedi mi amına koduklarım.

biraz delikanlı olun lan.
  • sağ bek aldık ya ulan yıllar sonra. adı bile beck. hem de sapsarı, çipil bir alman. herşey sirayla. seneye de forvet alırız belki. 2 sene sonra kaleci felan.evet.

(bkz: andreas beck)
  • boynu bükük siki kalkık kardeşim sen rahat ol.
  • türkiye'deki memur, ögretmen, isci gibidir besiktas. emeginin karsiligini alamaz, ne kazaniyorsa onu harcar.

zam almak icin patron kucagindan inmeyen blowjob'cu sekreter, zengin koca pesinden kosacagim diye 1 haftalik maasini, yazin bir günde beach klüplerde ezen kasar karilar gibi degildir.
  • geçen sene beşiktaş tökezlese de önemli olanın isim değil, oyun olduğunu gösterdi.

not: fb.
  • beşiktaş'a kim geliyor diye soran olursa hakan taşıyan'dan "hazin geliyor" dersiniz...
    direk aktarıyorum.beşiktaşlı arkadaşımın isyanı.bu derece fenalardalar.
  • renklilerin kendilerini büyük, iyi hissetmelerinin aldıkları oyunculara bağlı olmasından mütevellit, beşiktaş'ı da kendileri gibi zannetmeleri sonrası çıkan hezeyanlar.oyunculara bağlı büyüklüğünüz yüzünden her oyuncu transferinde boynu bükük, gariban...vs hissediyorsunuz heralde, ama dedikleri gibi kişi kendinden bilir işi.beşiktaş'ı renklilerle karıştırmayınız.
hesabın var mı? giriş yap