• bilal erdoğan'ın paraları sıfırlamak için internet bankacılığından amcasına eft yapacakken ödemeyi yanlışlıkla imf'ye geçmesi olayı. sonra bankayı falan arayıp, araya tanıdık koyup yanlışlık oldu dese de adamlar parayı almışken geri göndermemişler doğal olarak. tayyip ise olayı duyduktan sonra sinir krizleri geçirip bilal'e temiz bir dayak atsa da ertesi gün krizi fırsata çevirip "imf'ye borcumuz kalmadı" diye oy istemeye başlamış. bilal mi? hala ne olup bittiğinin farkında değil.
  • "babacım 30 avroyu yanlışlıkla imf ye göndermişim. .s.s" demesiyle sonuçlanabilecek olay.
  • bunun olabilmesi için imf'nin öncelikle erdoğan hanedanının bir yakını olması gereklidir. aksi takdirde bilal doğal olarak durumu anlayamayacak ve mavi ekran verecektir.

- oğlum şimdi sen imf'yi arıyosun, diyosun ki elimizdeki bu parayla bla bla yapıcaz.
    - anlamadım babacım?
    - imf diyorum imf orayı ara gelsinler evdeki fazlalığı alsınlar!
    - hangi imf bıbıcım?
    - yau hani var ya mükremin hanımların kayıncosunun oğlunun başkanı olduğu imf.. ara onlar gelsinler hemen şeetsinler.
    - hııığğhh tımım bıbıcım çoğu gitti zaten (caps lock) bi 30 milyon dolar kaldı ben paraları veririm onlara!(caps lock off)
    - sinin bin ımını kıyıyım emi ığlım..
hesabın var mı? giriş yap