• çalışanların müştemilattan sağa sola atarlanıp başlık açması.
  • miirim su sesinden uyuyamıyoruz yahu !
  • yalı masturbasyonu bu olsa gerek
  • montreux sözleşmesine birinci dereceden taraf olmak, sabah akşam denizaltı periskoplarıyla dikizlenmek, potansiyel torpido saldırılarına açık olmak diye uzar gider.
  • arkadaşlar zaten ayrıntılı olarak ele almış durumu. ama bence en büyük zorluğu metrobüse uzak olması. halbuki beylikdüzü öyle mi?
  • büyük başın derdi büyük olur diyerek teselli olunası zorluklar silsilesi.
  • cok zor cok,dalgalar ayri dert kargalar ayri dert...
  • hep basmak isterdim
    (bkz: derdini sikeyim butonu)
  • en az bir gece geçirin şu yalılarda sonra atın sevgili sözlükçüler.

boğazda tekne turu yapanlar, ufak teknelerle dolaşanlar sıkıntı değil. evinizin önünden otobüs geçmesi ile bile karşılaştırılamaz çünkü bunlar yalınızdan en az 50 metre uzakta olurlar. çoğunun el sallayıp sallamadığı görülmüyor bile.

yalıya tekne/tanker girmesi de öyle çok korkutucu değil, bunlar sürüklenmeye başlayınca çok hızlı hareket etmiyorlar, dev tanker evinize doğru gelmeye başlayınca değerli eşyalarınızı toplayıp kaçmak için bile zamanınız olur.

boğaz ile e-5 kıyaslanamaz, sabah uyanınca e-5'in korkunç gürültüsüne uyanmıyorsunuz. su gürültüyü emiyor, sesler çok uzaktan geliyormuş gibi duyuluyor. şehrin uğultusu tüm gün başınızı şişirmiyor.

köprünün görüntüsü de öyle çok çirkin falan değil, belki bir golden gate değil ama köprüler güzel ve yeterince bakımlı. gerçi yalı güzel yerdeyse alttan görürsünüz, biraz viyadük gibi görünüyor ama öyle paslı, döküntü bir görüntü yok.

boğaza sıfır yalının sıkıntısı hakikaten pek yok, gerçi bir kaç gün kaldım sadece ama şu an sıkıntı düşünmekte zorlanıyorum. belki sahilin diğer tarafından rte'nin teleskopla izleyip yaptığınız şeyleri beğenmemesi üzerine demeç vermesi can sıkabilir.
hesabın var mı? giriş yap