• insanın sevgilisi (kız veya erkek) buna benzerse süper mutlu demektir.
  • gay olma nedeni, çok başarılı bir çalışma...
  • kendisi hakkında yazılan övgü dolu bir şiir şöyledir:

havalısın, ağzında sigaranla;
    ve kot pantulun ne seksî.
    bence seninle sevişmek için,
    bütün dünya aşırı-istekli.

sahnede belki biraz fevrî,
    yahu bu adam kadın mı erkek mi.
    solgun görünüyorsun konser öncesi,
    yoksa çektiğin kokain fazla mı geldi?

basçı yakışıklı çocuk, ama yollu sanki
    davulcu desen allahı var, hetero neyseki.
    biraz vokal, biraz gitar, biraz melodi,
    tamam yeni albüm iyi satacak, çok belli.

kimi gey, kimi streyt, kimi farazî,
    tüm grup üyeleri çok renkli.
    güzel müzik, güzel şarkılar, eyvallah illaki.
    ama yine de en güzeli, sensin be molki.
  • dunyanin en guzel "pure" diyen erkegi
  • mr miko - olum ben bisey kesfettim.
    protect me - nedir?
    mr miko - brian sarkilarda cümlelerin sonuna heee hee koyuyo ya hani.
    protect me - evet?
    mr miko - herif olayi tamamen profesyonelce yapiyo abi.ilk hee den ikinci hee ye gectigi zaman nota da degisiyo.manyak bi olay.
    protect me - vay ibne.
  • güzel ya da yakışıklı olmak sıradan bir şeydir. zor olan, biseksüel bir güzelliğe sahip olmak. işte bu adam, yumurtaya cik cik diye can veren rabbimin bitirme tezi. bilinçdışı biseksüelite arzusu turnusolu.
  • önceki gün “dark side of the pop” isimli bir belgeselde seyrettigim ve gecenin bir vakti beni gülmekten yerlere yatiran sahsiyet .
    röportajlarda columbine high schoololaylari… yok gençligi kim zehirliyor? marilyn manson çocuklarimizi deli manyak mi ediyor? slipknot seri katilligemi özendiriyor? gibi pek çok güzide konu islenmekteydi.tabii olaylar ve o günlerde yasananlar dramatik müziklerle ekrana gelirken marilyn manson en korkunç haliyle bir yerlerde ciddi ciddi konusuyor gene slipknot grubundan bir takim avellerde öcülerden ve böcülerden farksiz bir sekilde maskeleriyle “evet biz korkuncuz. amerikan gençligini mahvedecek kapasiteye sahibiz. korkun bizden” seklinde karizma yapiyordu.programda bir güzide parmak izi programi ,bir forensic detectives gerginligi hükmetmekteydi ki hemen arkasindan ekrana gelen bu brian molko insani kalkip “ne slipknot mu… onlar mi çocuklari siddete yönlendiriyorlar onlardan olsa olsa muppet show olur” deyivermistir. adi mtv kanalida aniden ekrana kermit ve arkadaslarini getirerek arka fona da yavastan slipknot görüntüleri verip gecenin bir vakti beni benden almistir.
  • "in our group half of us is gay, and the other half is straight, and there is only three of us" diyerek "biseksüellik nedir? sorusuna verilebilecek sanıyorum en zeki cevabı bulmuş olan insan.
    (bkz: hastasıyız)
  • ntv'ye verdiği röportajda banu güven'in sacma sapan sorulariyla bir temiz dalga gecmis insandir. verdigi "we are just fucking each other,....and....we are doing this for money" cevaplari ise, molko'nun 'roportajlardan alinin keyifi maksimize etme yontemleri' adli el kitapciginin 'kafa bulma' bolumunde yer alan tipik orneklerindendir.
  • rock n coke 2006 festivalindeki konserlerinin ilk bisinin son şarkısında stefan olsdal sahnede en uca kadar yürüyüp seyirciye pozlar verdikten sonra, şarkının bitişiyle 'artistlik yapma! alırım aşağı ' dercesine stefanın üzerine atlayıp hem onu hem kendisini yere düşüren, sonra da kahkahalarla yerden kalkan bir adammış brian molko, sahnedeki görevliyi endişelendirip herşey yolunda mı diye yanlarına getirtecek kadar şaşırtan aynı zamanda.
hesabın var mı? giriş yap