• işten erken çıktım bir iki saat vakit geçirmek için tv'yı açtığımda karşıma çıkan program. programın olayını anlamam bir iki dakikamı aldı beyin devrelerimin ne zaman yanacağını bekliyorum tam şu anda.
  • yarışmacıların stil yoksunluğunu ve çirkefliklerini geçtim, cehaletleriyle beni başkası adına utanmak duygusuyla öğürten program.
    jüri: kıyafetinin konsepti ne? nereye gidiyorsun?
    yarışmacı: rock konserine
    jüri: hangi grup?
    yarışmacı: (etrafına bakarak) aaahh uhhh ayyy rockçı ismi bilen var mıııı !??!
  • evden çalışanlar için çok ama çok tehlikeli olan program (aşk-ı memnu tekrarlarından sonra). arka planda paçozlar birbirlerine çemkirirken hesap yapıp kod yazmak her yiğidin harcı değildir. arkanı da dönsen utanmaz kendini bilmez bilinçaltı çekip götürüyor ekrana.
  • nur diye esmer bi kiz var*. aralarinda bariz en guzeli. hicbiri de bunu sevmiyor. tipik kadin hareketi. komik bir yarisma programidir.
  • az önce göbeği açık bi kız çıktı, "hayatım başarılarla doludur, mesela 17 yaşımdan beri yalnız yaşarım ve temiz kaldım. buradan da nişantaşına gideceğim" dedi. ayağa kalktım alkışladım helal olsun dedim, şimdi nişantaşına gidiyorum.
  • her adımı kurgulanmış über program. kendimize engel olamıyoruz efenim, ailecek severek izliyoruz.
  • modernizmin kadını koyduğu yer hakkında fikir veren program..

ruhu alınmış süs bebekleri.. daima çekici, daima güçlü, daima alımlı.. fazla zeki olmasına gerek yok.. zekiyse bile belli etmesin çok.. erkekler tarafından arzulansın, diğer kadınları bu yarışta saf dışı bıraksın yeter.. gücü, tarzı ve tüm varlığı hemcinslerinden daha fazla arzulanır olmasına, erkekleri dişiliği ile yönetebilmesine bağlı..

kadına edilmiş en büyük hakaret olan feminizmin cins-i latifi ulaştıracağı son menzillerden biri bu haliyle..

---
    ek:
    bunu sanki bir yerlerden hatırlıyor gibiyim:
    (bkz: modern kadın/#39384145)
    (bkz: kapitalizmin kadına bakışı/#44285958)
  • lan hadi yarışmacıları anlıyorum adı üstünde yarışmak için gelmişler bir tüyo eleştiri alıp kendilerini değiştirmeye çalışıyorlar da biri de şu sunucu öykü müdür nedir ona demiyor mu bu da tarz yarışması sen de bi dikkat etsen diye. o erkek gibi geniş omuzlarını açıp kafasında koca topuzla üçgen vücut şovu yapıyor mübarek.
  • salonda bir tv var. kimse açmaz. annemle babanmda birer tv ayrı odalardalar. ben salonda uyuduysam bilirler ki uyuyamamşım. genelde flash tvdeki komik ibretklik filmleri seyrederim. geçen gece tam salona gittim ki bu filmler bitti. dolaşırken bir de baktım böyle bir şey. kız güzel (bence.. adı özlem'di. tanıdığım bir isim olduğundan kaldı aklımda) bir jüri. tombil birt kadın konuşuyor ve kızıyor özleme. neyse izledim. jüri gerçekten "sosyetik bodrum teyzesi" kıvamında bir kadın. bir genç kadın daha var. aksanlı konuştuğundan ivana sert mi acaba dedim ama bilmiyorum kim. bir de erkek jüri onu hiç tanımıyorum.
    bütün izlediğim bu kadar. ve bu kadar izlememden kaynaklı tek söyleyeceğim şey var: (bkz: allah belanızı versin)
  • yarismacilarin zeka yasinin 8 falan oldugu program. gercekse eger bu konusmalar falan cok uzulurum bu kadinlarin haline.
hesabın var mı? giriş yap