• bu zat-ı muhterem, (#45211304) nolu entry'sinde, ''polisleri marketten kovulmasına ilişkin'' başlıkta şöyle bir yorum yapmış. copy-paste yapıyorum. şahsi yorum yapmak istemiyorum.

----------

-altına bütün polislerin annesini sikeyim diye yorum yapacağım video idi ama yorumlar devredışı bırakılmış.

edit: polisseviciler kutuma doluşmuşlar. tamam lan alınmayın bütün kürtlerin, bütün türklerin, bütün arapların ve bütün polislerin annesini sikeyim yazıcam. harbiden de öyle düşünüyorum bıktırdınız amınakodumun ilkel ortadoğu halkları.
  • satanist, müslüman, budist, hristiyan, taocu, mecüsi, pisagorcu, hermetist, thelemist, okültist, pagan, rastarafi, şaman, yeniçağ delisi, ispiritizmacı..
    hepsinden ve/veya hiçbirinden.

kendinden sorumlu ve kendinin efendisi. evren çocuğu. insan. hem maymundan evrilmiş hem ilahi bir dokunuşla yaratılmış.
    bilinci evrilen. yeri ve göğü birleştiren. kutupları kendinde birleştiren. mutlu. heyecanlı. huzurlu. zengin. rahat. şükran dolu.

aşık.
  • öte dünyalara açılan gözlerinin belki bazen farkında olmayan, belki karanlıktan o kapıyı görmeyen gölge çocuğu...

uzun uzun anlatasım var ona, ruhun geçtiği yerleri. uzun uzun gösteresim var belkim, ruhunun geçeceği yerleri. bazen yuvadan düşüvermiş bir minik kırlangıç gibi, bazen göklerin hakimi yırtıcı şahin. bildiğim şeylerden biri sanırım ruhunun ne denli güçlü olduğu, bazen korkutmayı başarsa da ayağının yere sağlam bastığı. kabusların ortasında kalsa bile, başını eğmeyecekler vardır, ağlasa bile hıçkırıkları duyulmayanlar. onlardan.

asla küçük olmayanlar vardır şu hayatta. asla gözlerini kapayamayanlar. asla uyuyamayanlar, en derinlerinde bile düş diyarların...

minik bir öykü dersek eğer yaşanan hayata, bu adam onu yazan/yaşayandan başkası olamaz hiç. istediği öyküyü yaşayanlardan ve sonra tekrar yazanlardan. yazmayışı, başlamamasındandır. başka birşey değil.

derim ki kendi adıma, sıkışıp kalınmış şu diyarın içinde varlığından mutluluk duyduğum insanlardan biri o. hayat boyu ruhu yakınlarımda gezinsin istediklerimden. düşlerini anlatsın, öykülerini. ben de dinleyeyim uzunuzun.. pencereden bakarken, düşler diyarına..
  • ne zamandir tek kelime etmemisim kendisi icin. sozluk, onun hakkinda kafamda bir tanim, verebilecegim bir ornek olmadigini soyluyor bana. halbuki, ardarda dizsem tanimlarimi ve orneklerimi, buradan uranus'e yol olur. ne zamandir gulumseyen gozlerini gormedim, bu dogru. ama, dogdugu gunu her yil buyuk bir mutlulukla kutluyorum, gulumsedigini gormuyorum belki gozlerinin icinin ama biliyorum oyle oldugunu, nasil oldugunu. onemli olan da bu.

*
  • ruh aynası.
  • gördüğüm en başarılı willem dafoe taklitçisi.
  • 15 dkklık tanışıklığımıza rağmen, konuşmasıyla, tavırlarıla, ses tonuyla, muhabbetiye ve * aslında pis yerlerde takılmadığını dürüstçe itiraf etmesiyle sevgimi kazanmış, küçük sözünü ilk fırsatında tutmasıyla ise saygımı kazanmış insan. hakkında yazılanlara baktıkça yanılmadığımı gördüğüm seve seve nice 15 dkklar ayırabileceğim bir varoluş biçimi*.
  • gerçek hayat tiyatrosu iskambil sahnesinde başrolu paylaştığım, paylaşmaktan sıkılmadığım joker.
    beynin akıl almaz labirentinde birlikte kaybolduğum insan. zamanın ve akabinde gelişen paradoksal olayların bitiremediği dostluğun diğer yüzü.
  • baal zebub ın ters yazılmış hali..
hesabın var mı? giriş yap