• başka orospu çocukları gibi sapıklığını örtbas etmiyor. sözlük siyasi kimliğine bakmadan tam tersine ifşa ediyor. aradaki fark burada.
  • sapik sapıktır, hırsız hırsızdır, katil katildir. insanlik sınavı burada başlar. sen inancına, ideolojisine bakmadan sapığa sapık, hırsıza hırsız, katile katil diyebiliyorsan insansındır.
  • sapıklık psikolojik bir sorundur. toplumun her kesiminden çıkabilir. bir ilahiyat profesörü de olabilir, bir biyoloji profesörü de.
  • iq'su ayakkabı numarasını geçemeyenler tarafından kendi türdeşlerinin pisliklerini önemsizleştirmek için öne sürülmüş bir iddiadır.

yahu anlamadım şimdi ben. bu adam solcu mu değil mi bilmiyorum ama temsil kabiliyeti nedir? bir dernek/sivil kuruluş başkanı sözcüsü falan mıdır? millete ahlakçılık mı taslıyormuş? kendisi gibi olmayanları ahlaksızlıkla mı itham ediyormuş? "en ahlaklı biziz" mi diyormuş. pisliği ortaya çıkınca solcular bu adamı savunmuş mu? "solculuk düşmanları iftira atıyürrr!!!" diye ortalığı velveleye mi vermişler?
  • adamın adı üzerinden 1001 türlü çıkarım yapabilecek kapasitedeki sığırların göt organı ürünü. bir ad üzerinden adamın mezhebini bile bulmuş...

her türlü rezillik yapışmış üzerinize. daha da beteri nedir biliyor musunuz? bunjn üstünü kapama çalışmanız, ses çıkaramamanız. bu tepkisizliğinizin altında ezilip oraya buraya saldırıyorsunuz.
  • sapığın sağcısı solcusumu olur,elbette olmaz,sapık sapıktır,ama çoğunlukla çıktığı cenah sağ dır buda yadsınılmaz bir gerçektir..
  • bahsi geçen kişi neye göre solcu? bunu gerçekten merak ediyorum. türkiye'de bir çok şey az bilinir, bunun en başında da sola dair olanlardır. belirli bir kesim, hürriyet gazetesini "solcu" bir gazete zannediyor, neye göre bu tanım? sadece bilgisizlikten kaynaklanıyor başka hiçbir açıklaması yok. zira türkiye'de solun çok geniş bir tarihi olmasına rağmen, araştırmak, öğrenmek yerine, hürriyet'e, aydın doğan'a, yılmaz özdil'e solcu demek daha kolay oluyor.

bu kişi adının "devrim" olmasından dolayı solcu olarak lanse ediliyorsa, burada solcu olan bir aileden söz edebiliriz ancak. oldum olması şu isimle kimlik verme meselesine sinir olmuşumdur. çocuğa devrim ismi vermek kadar saçma bir durum olabilir mi? birey solcu, islamcı, ülkücü vs... ateist-müslüman her neyse, ne halt olacaksa, bunu özgür iradesiyle ortaya koymalı, kendi seçmelidir... bu saçma sapan anlayış, birisini vaftiz etmekle ya da doğuştan müslüman kabul etmekle aynı ölçüdedir. haliyle ortaya da böyle sonuçlar çıkabiliyor.

isminin devrim olması kimseyi solcu yapmaz, gezi'ye katılmış olması kimseyi solcu yapmaz. sol eylemlere katılan birisiyse eğer, -ki zannetmiyorum- bu yine sapık olmasına engel değildir, oraya da sapık emellerini gerçekleştirmek için geliyor olabilir. yani sapıklığın, islamcısı, solcusu olmaz, etnik kökeni, mezhebi vs... olmaz. sapıklık, sapıklıktır çok zor değil bunu anlamak.

ve başa dönersek, şu ülkenin cahilliği beni öldürecek. yalçın küçük'ün dediği gibi, yıllarca sovyetler'e küfür ettiler, bir tane sovyetolog çıkarmadılar. 12 eylül faşizminden iltica eden solcuların, sovyetler'e gitmesini beklerken, yüzde 99'unun avrupa'ya gitmesini de, bunu nedenle anlamadılar.

zira, bu ülkede önemli olan gerçek değil, işe yarayanın ne olduğudur. sovyet uşağı işlevseldir, bu kullanılır.
  • tum solcular sapik diye damgalayalim mi napalim?
hesabın var mı? giriş yap