• ped kullanımında 15 yıllık deneyim sonrası, özlemle andığım tek ped markası.
    tek sorunu, kirlisini sardıktan sonra paketi bantlayamamaktı. ama olsundu. en iyisiydi. getme deyeydim.
  • zaten zor bulunan bir üründü, 5-6 aydır hiç bulamamaya başladım. önceden aldığım nereye sorsam elimizde kalmadı diyorlar. son çare olarak internetten aldım ben de, ama karaborsaya mı düştü nedir normalinin 2 katı fiyatınaydı. carefree de orkid gibi her köşe başında bulunabilinsin istiyoruz, duyun bizi distribütörler
  • diger pedler [molped, can leydi, evy lady vb.] turemeden once orkid ile beraber var olan en dogru duzgun urun. hala pedler dunyasindaki bence en iyi urun. yerlere goklere sigdirilamayan [sigdirmak bu konu cercevesinde ne de hos durmustur oysa ki] orkid beyler gibi dagilmaz, sizdirmaz ve petek doku lakapli delikli salak musamba ile uzaktan yakindan alakasi yoktur.

gunluk pedden hijyen malzemelerine kadar her urunu guvenle tercih edilebilir. ayrica yine bir johnson and johnson urunu olan ob de bas tacidir [bu hic olmadi ama..].
  • hijyenik kadın bağı (?!) türevi
    ped de diyebiliriz (ki sanırım daha iyi olur) hatta ingilizcede towel denir, kulağa daha bi hoş geliyo..
    türkiyede bu görevi gören herbişeye orkid denmektedir..
    (bkz: markanin malzeme adi gibi benimsenmesi)
  • carefree her zaman tercih edilesi bir johnson and johnson ürünüdür.....
  • kadınların eline para geçtiğinde stok yapılması gereken hijyenik ped türü, bazen şöyle yirmi yıl idare edecek miktarı hesap etmek gerekiyor market raflarında bulunmamasından dolayı.
  • ing. kelime anlamı tasasız, kayıtsız, dertsiz demek oluyormuş
  • chelsea fc'nin statta gezdirdiği dev bayrakta bulunan kelime.

one life
    one love
    one club
    carefree since 1905
  • dış genital temizliği için olan ıslak mendilleri, muadilleri arasında en iyisidir. fiyat olarak diğerlerinden fazladır ama kalite olarak zaten bu farkı karşılar.
    papatya kokusu kötü bunu kabul ediyorum.
  • an itibariyle üretimden kaldırıldığını sözlükten öğrenmiş bulunduğum hijyenik ped. üst dokusu pamuklu olan libress'ten sonra bu da gitti. ben de iki aydır niye bulamıyorum diyordum...vay geldi alerjik kukuların başına! ağlıyorum sessizce...
hesabın var mı? giriş yap