• an itibariyle iyiki doğdun denilesi insan. konfetilerimiz, balonlarımız, üfürdüğümüzde uzayan düdüklerimiz, külahlarımız, renkli renkli boyalarımız, kendi zevkimize göre seçtiğimiz pastalarımız hepsi ve daha fazlası hep kendisi içindir. yanaklardan kocaman öpücükler ve kucak dolusu sevgilerle 39uncu kere, iyiki varsın bilge çekirge:)
  • çekirgenin çekirgesi için, çekirgenin çekirgesi olmak önemlidir

...

(09.05.2003 09:27)
  • yazar. hayranlik uyandirir. tifilken sizi bir kez olsun buyulediyse, o buyunun etkisiyle daima onun yaninda bir cekirge olarak kalirsiniz, oyle kalmak istersiniz.
  • devam zorunluluğu olmayan derslere girme sebebim, empati ustası. tanıştıran sağolsun. memnun oldum, hem de pek çok.
  • gordugum en sicak, en guzel yuvalardan birinin sahibesidir.
  • vahşi bi insanmış kendisi.. oturduğum yerde tüylerim ürperdi.
    (bkz: #2949212)
  • zarafeti ile göz kamaştıran cinsi latif. gördüm göreli, başka bir şey göremez oldum. ah ya rab yehova, bu da yapılır mı...
    (bkz: dixitque deus fiat lux et facta est lux)
  • şehre henüz yeni ayak basmışken, ne zamandır görmediği yeğeniyle hasret giderecekken, kızkardeşiyle dertleşecekken, beni kırmayıp yine dertlerimi dinlemiş, gözyaşımı silmiş, yüreğime su serpmiş, abarttığım noktalarda beni uyarmış ve gerçeklerin böyle olmadığını söylemiş (bir kaç saat sonra da haklı çıkmış) beni ön koşulsuz sevdiğini bildiğim ender insanlardan biri. anne yarısı.
  • bu sefer denizliyle falan yetinmeyerek kendini taa karsa kadar fırlatmış özlenen insan.
  • hayatının en büyük sıçrayışını yaptı. bu sefer uzun mesafe zıplayıp dünyanın öbür ucuna gidiyor.
hesabın var mı? giriş yap