• tema'nın bağışını kabul etmediği cengiz holding, konuyla ilgili yaptığı açıklamada "tema'nın bizim bağışımızı kabul etmememizi kamuoyunun takdirine bırakıyoruz" demiş.

ulan şaka mısınız? kamuoyunun önce a. koydunuz şimdi de kamuoyunun takdirine mi sığınıyorsunuz?

eğer gerçekten kamuoyunun takdirine kalsaydı bu ülkede size içecek su yoktu ziktiğimin kıtıpiyosları.
  • evet kamuoyu olarak bu durumu çok takdir ettik biz.

sizin paranızla ekilen ağaç oksijen üretmez lan. bütün gün karbondioksit üretir o ağaç, hayır gelmez yani o ağaçtan.

temayı tekrar takdir edelim o halde madem bizim takdirimize sunmuş.
  • kamuoyunda olan bir oyumu size küfür etmeden siktir çekme yöntemi arayarak geçirmek üzere rezerve ediyorum.
  • sizi takdir edecek kamuya da, kamunun oyuna da, size de sokayım...

edit: imla
  • kamuoyu olarak halen geçerliliğini koruyan söylemim devam ediyor.

ben de senin a. koyayım cengiz.
  • benim takdirime göre (kamuoyunun bir parçası olarak) tema'nın yaptığı doğrudur. ne demiş adamlar bu tarz durumlarda firmaların çevreye verdiği zararı da göz önünde bulunduruyoruz. yani diyor ki çevrenin canını okuyup 50.000 fidan bağışlayıp kedinizi aklamaya çalışırken bizi alet etmeyin. biz sizin çamaşır makineniz değiliz. ayrıca salt cengiz holding'in değil başka şirketlerin de yardımlarını reddetmiştir. olması gereken de budur bana göre. cengiz holding denilen yapılanmadan ve tema vafı'ndan bağımsız olarak düşünün bunu. x firması gelsin doğal hayatın canına okuyan işler yapsın. sonra çıkıp bak biz unları yapıyoruz ama bir yandan da yardım ediyoruz deyip günah çıkartsın. doğal olarak da saygınlığı olan hiç bir vakıf bu çakallığa alet olmak istemez.
  • kamuoyu olarak tema'yi takdir ediyorum.
  • milletin amının takdirine bırakıyoruz dememişler en azından.
  • açıklamandan bile samimiyetsizlik akıyor.

sen milletin a.ına koyarken iyiydi, s.ktir yiyince mi küstün ? kıyamam.

tanım: sorumluların yandaşına karşı verilmiş haklı tepkidir.
hesabın var mı? giriş yap