• ayda yılda bir olsa da sosyalleşmek için dışarı çıkan insanlardanım. öyle çok arkadaşımda yoktur hani. genelde gittiğimiz yerlerdeki diğer arkadaş gruplarını incelerim. hafiften kulak misafiri olurum.

birbirlerinden bağımsız arkadaş gruplarında en çok dikkatimi çekenler ise o içinde çirkin kız olmayan gruplardır. yani öyle bir ortam kurmuşlar ki, tipsiz yok lan. seçip seçip arkadaş olmuşlar.

bazen gidip, beni de aranıza alın lan allahsızlar diyesim geliyor ama "biz burada tipsizleri sevmeyiz dostum" diyecekler diye korkuyorum.

çirkin kız bulunmayan ortam, ütopya gibi ama var işte. oradalar.
  • erkek lisesi. çirkin kız bulunmazdı bizim sınıfta, güzel de bulunmazdı. binaenaleyh kız bulunmazdı.

edit: izmirde bulunan kullanıcı arkadaşların yardımcı olması ümidi ile;

kan anonsu
  • (bkz: ekşi sözlük)

kips ;)
  • (bkz: prag)

3 gün gezdim bir tane çirkin kız görmedim. tabi ki çirkinlik göreceli bi kavramdır ama 4 arkadaş buna şahit olmmuşsak bi bildiğimiz vardır.
    dandirik bi bakkaldan çakma markete girdiğimizde bile reina da götü başı dağıtmış kız tarzı bağyan çıkıyordu.
  • ayda yılda bir olsa da sosyalleşmek için dışarı çıkan biri gördüğü her kızı güzel zanneder zaten.
  • programcılar olarak en alt katta izole edilmiş bir bölgede çalışıyorduk ufak bir gruptuk 10 kişi filan ya varız ya yokuz. şirin bir tauren köyü (wow'daki öküzümsü ırk) ama hakikaten çok çalışıyoruz. departman koordinatörümüzde iyi bir insan bir gün geldi. buraları genişleteceğiz o nedenle sizi başka bir yere taşıyacağız sizi çatı katına taşımam söylendi ama ben sıkı çalıştığınız için sizi satış departmanıyla aynı bölüme koyacağım aman dedi öküzlük etmeyin dedik tamam

arkadaş satış dediğin yer nasıl bir yer bütün hatunlar sarışın, ince belli. o apış arası kokusu gitti böyle jelibonsu tatlı bir koku geldi departmana. işte adamların bizim bölümü yapılandırdığı o 3 ayda 3 arkadaşımızı evlendirdik.
    kısaca satış departmanıdır arkadaşlar en taş hatunlar, en yakışıklı erkekler satıştadır her zaman. ha tabi rastlantı değildir hiç bir zaman için öyle seçerler.
  • (bkz: nişantaşı)

nasıl oluyor bilmiyorum ama her gidişimde etrafım aşırı güzel kızlarla kaplıymış gibi hissediyorum. hepsi de gayet bakımlı ve şık, en çirkininin bile tarzı o kadar iyi ki o da kendini güzel kızlar kategorisine ekletiyor.
  • (bkz: askeri lise)
hesabın var mı? giriş yap