• saviola her tvde gorulebilir ama bende esas gorme arzusu olu$turanlar;tonton zola mokouko,corluspor kalecisi ali ihsan eriz,akcaabat sebatspordan recep erdogan,ermenistandan wartan ghazarian,kamerundan patrick suffo filan..ama hepsinin kafamda bi tipi olu$mu$tur.misal ali ihsan kel kafalidir,mokouko ise zenci ve uzun sacli.

guzel oyundur cm.
  • ingilizce dersi, hoca pace nedir diye sordu, biz cm oynayan grup olarak atladık zıpladık... hatta sonra da birbirimize bakıp cm dedik...
  • mutluluk.

boluspor ile uefa kupasını kaldırdıktan sonra, taraftarın hislerine baktım, "taraftarlar, her maç teknik adamın adını haykırıyor ve tezahürat yapıyorlar." yazıyordu. yalnızdım, ayağa kalktım ve birdenbire bir reverans... taraftarların sevgilerini yanıtsız bırakmadım, neyse ki bu hareketimi duvarlardan başka gören olmadı. cm oynayanlar beni anlarlar.

not: 90'da gol yiyince oyundan çıkmak yerine bağrına taş basan eski bir menejer.
  • her şeyi 20 üzerinden puanlamak.

üniversite sınavına hazırlandığım yıllar, tüm derslerdeki yeterliliğimi 20 üzerinden puanlar, eksik olan yönlerimi 20'ye yaklaştırmaya çalışırdım.

sonuç; handy man olamadım belki, ama ortalama üstü bir mühendis oldum. bonservisim elimde olduğunda da kolayca iş bulabiliyordum. sürekli şampiyonluğa oynayan bir bilişim devinde hatırı sayılır bir rolde oynamaya devam ediyorum. :)
  • yaşa göre ilk ve temel öğrettiği ingilizcedir.

(bkz: ... offer you the position of manager)
    (bkz: ... expects a wage of ...€ until june 2005)
    (bkz: player ratings)
    (bkz: training)
    (bkz: championship manager)
  • (bkz: add manager)
  • uykusuz geceler.
    hiç işemeden 6 bira içmek.
    memleketine sahip çıkmak.
    tuttuğun takıma sahip çıkmak.
  • (bkz: championship manager)
    dunyanin heryerinden tonla futbolcu ismi ve ozelliklerini ezberlemek.(player&staff search)

butce konusunda ekonomik olmayi ogrenmek,hesabini iyi tutmak,yoksa gocecegini bilmek(finances&info)

firsatcilik,uyaniklik(free transfer,bosman)

herkesin gorundugu gibi olmadigi gercegi(oyuncularin gorunmeyen ozelliklerinin onemi)

merhamet(klupten ayrilmak istemeyen oyuncuya aciyip transfer listesinden cikarmak)

sabir(uzuuun bekleme seanslari)

megalomallik(dunyanin en buyuum heyoo yanilsamalari)

azmin gucu(3.lig takimini avrupa $ampiyonu yaptiginiz gun).
  • insanlar hakkinda konusurken, surekli o kisiler icin cesitli agression, agility, influence, teamwork gibi parametreler icin akildan rakamlar gecirmek
hesabın var mı? giriş yap