7826 entry daha
  • (bkz: yeraltı canavarı)

korkuyordum ya… korkuyu geçtim, rüyama da giriyordu cibiliyetsiz şeyler.
  • kesinlikle jaws filmidir.
    koca adam oldum, açıksu yüzme yarışlarına bile katılıyorum ancak hala denizin koyu lacivert yerlerinden ağzı açık bi jaws büyük bi hızla gelip beni kapacak gibi hissediyorum.
  • hiç unutmam yaşım o zaman 9 10 ,bizimkilerinde sinema kültürü yok.nasıl esti kafalarına bilmem bir akşam gezerken hadi sinemaya gidelim dediler ,tuttular elimizden mahsun kırmızıgül'ün beyaz melek adlı filmine götürdüler bizi. ya hadi siz götürdünüz,bileti satan abi,neden demedin bu çocuklar bu filmi izleyemez diye. filmi izlememiş yazarların dahi mahsun kırmızıgül filmi diyince aklında bir çerçeve oluşmuştur ki tek bir sahneden bahsetmek isterim ,o sahnede de yaşlıları huzur evinde fırçayla yıkıyolardı. teşekkürler baba, teşekkürler anne .
  • üvey baba dizisi net.baba rolündeki halil güneşli,onun üvey kızı sürekli ağlayan sümüklü lamia ve cefakar karısı(adını hatırlamıyorum).adam içip içip azap olurdu ailesine.onu ekranda görünce bende korkuyordum,sanki voldemort geliyor gibiydi.
  • (bkz: küçük ibo)

üstünden neredeyse 30 yıl geçti, hala küçük ibonun yengesini yatakta başka erkekle bastığı o sahneyi unutamıyorum.
  • abi allah cezasını versin şu filmin ya! ne zaman izlesem ya da denk gelsem dumur oluyorum. lan müziği bile helak ediyor insanı!!!

canım kardeşim
1 entry daha
hesabın var mı? giriş yap