• premium 2012 sürümüne şuradan ulaşılabilir.
  • av-test.org raporlarında esamesi bile okunmuyor. av-test sertifikasyonu alamamış sanırım.
  • ucretli surumunun* ucretsizinden farki geekbuddy eklentisi olan is. geekbuddy'nin tek olayi ise 7/24 musteri hizmetleri mantigiyla yapilmis, bilgisayarinizda cozemediginiz guvenlik problemlerine online olarak yardimci olabilme maksadidir. bir de isterseniz sizin bilgisayariniza uzaktan masaustu yardimiyla mudehale edebiliyorlar-tabiki siz isterseniz-.

edit: eklemek gerek ki geekbuddy hakkinda kendi sitesinde soyle bi aciklama mevcut: " why not put us to the test, and take advantage of our free 60-day trial of geekbuddy. just click on the download button below to install geekbuddy, and see for yourself what geekbuddy can do."
    geekbuddy ile ilgili daha cafcali bilgi icin $uraya goz atabilirsiniz.
  • utorrent ile bir şeyler indirirken mütemadiyen mavi ekran yaşamamın sorumlusu programdı, kaldırana kadar problemi çözmek için atmadığım takla kalmamıştı ama ne yapsam olmadı, kaldırıp kurtuldum sonunda.
  • yeni windows 8 betası windows 2008r2'de çalışmakta olan her şeyi bir arada güvenlik yazılımı.

5.10.228257.2253
    http://antivirus.comodo.com/windows-8/index.php
  • bilgisayarınız ile internet arasındaki download ve upload işlemlerini en ince ayrıntısına kadar inceleyebildiğiniz çok güzel bir güvenlik yazılımıdır.
    mesela bir virüs olduğundan şüpheleniyorsunuz ve bilgisayarınızda internet yavaşlamış durumda. comoco is ve av sistem dosyaları dahil olmak üzere internete bağlanan tüm .exe dosyalarını size gösterip engelleme fırsatı tanımaktadır.
    ayrıca bilgisayarımda bulunan ve internette benden daha çok gezen stdrt.exe virüsünü kaldırabilmiş tek yazılımdır.
    son olarak, firmanın türkiye'de ofisleri bulunmakta ve türkçe destek de vermektedirler.
  • windows 8 için de versiyonu çıkan müthiş ücretsiz koruma yazılımıdır.
    (bkz: #31492295)
  • bir programın bilgisayara yüklü olan yazıcıları kullanmasını engelleyerek çok büyük bir güvenlik açığını kapattığını sanan güvenlik programı.

en az avast kadar uzak durulması gerekir.
  • yeni arayüzden nasıl küfür yeriz diye düşünseler bu kadar yapamazlardı. sen kalk dünyanın en güzel güvenlik yazılımlarından birini yap, üstelik bunu ücretsiz ver insanlara, ama arayüzün 10/10 puanlıkken 3 e talim etsin, ki bence 3 bile çok. yeni arayüz o kadar olmamış, o kadar lüzumsuz, o kadar yakışmayan bir şey.
  • kullanıcı dostu, hızlı, az ram yiyen ve bilgisayarı kale gibi koruyan mükemmel program. üstelik bedava.
    (bkz: ağlamak istemek)

kendisine duyduğum şükrandan dolayı browser açılış sayfalarımı yahoo yapmasına bile izin verdim. aramızdaki bağ gün geçtikçe kuvvetlendi. öyle ki bir ayıcığım var ve bu ilişki şerefine ismini comodo koydum. geceleri comodo'ya sarılıp uyuyorum, canım comodo'm diyorum. güzel şeyler bunlar.
hesabın var mı? giriş yap