• 15 yıldır yapıp geçen gün karşılığını aldığım his.

geçen gün kadıköy'de flörtümü beklerken internet kafeye gideyim dedim. masalardan birine oturup csgo açtım. aradan 15 dk geçti üzerinde siyah kot ceket, altında yırtık fileli çorap ve kot şort giyen emo'ya benzer bir kız oturdu.

ilk başlarda umursamadım ama sonradan burnuma calvin klein ın2u edt 150 ml kokusu geldi. kendisi en sevdiğim kadın parfümüdür. afrodizyak varmış içinde. kızın dikkatini çekebilmek için planlar yaptım. ilk başlarda ruslara küfür ettim, sert erkek imajı vermek için ama yemedi. no scope awp hs attım yemedi. en son aklıma yıllardır kullanmadığım item geldi.

sinirli bir şekilde kulaklığı çıkarttım. ctrl+alt+del yapıp csgo işlemi sonlandır deyip bilgisayarı kapattım. kızın bakışları anında bana çevrildi. "ne oldu?" diye sordu. "sorun yok her zamanki şeyler" dedim ve kalktım masadan. benimle beraber kalkan kız dışarı çıktığımda arkamdan gelip "merhaba ctrl+alt+del yapmanıza bayıldım mümkünse bomonti filtresiz içebilir miyiz?" dedi. emo'lar bomonti filtresiz içer çünkü. "hayır" dedim ve flörtümün yanına gittim.

emo'larla uğraşamam.
  • geçen gün kafeye gittim. yan masada dengesizin biri önce beni kesti, havayı koklayıp duruyordu. sonra sağa sola anlamsızca küfürler savurmaya başladı. ruslara felan giydiriyor, kulaklığını fırlatıp bilgisayar tuşlarına sertçe basıyordu. sorunlu herhalde yazık kimin çocuğuysa diyerek ne olduğunu sordum, bir şeyler geveledi. belki ruh hastasıdır bir kahve içerse kendine gelir şeklinde "merhaba ctrl+alt+del yapmanıza bayıldım mümkünse bomonti filtresiz içebilir miyiz" diyerek sorunlarını çözmesine yardımcı olmaya çalıştım ama ters yapıp siktir oldu gitti.
  • asla ctrl+shift+esc havasının yanına yaklaşamayacak olan histir. hadi iyisiniz yine köftehorlar.
  • ctrl+w ile havasına hava katar
  • aynı kafadaki kişi hello world yazısını ekranda görünce havalara uçar.
  • ctrl+scroll+scroll'un yanında havası sönen fasilite.

(bkz: sollama beni sollarım seni)
  • ya hayatında alt+64 yapmayanlar başlık açıyor te allaam yaaa
  • boşuna varyasyon yaratmayın abisi. işinin ehli ctrl+shift+esc yapar basbaya. diğer denilenlerin alakası yok. adam ayrıntılardan işlem ağacına bakacak alt+64 ne alaka ? *
hesabın var mı? giriş yap