• https://youtu.be/oirr62h2ywk

cevheri güvenin bugünki videosunun 43. dakikasından sonra iddia ettigi mevzu. iddiaya göre cevheriye bu cüneyt ile alakalı baya bilgi geldigi ve yaveri diye adlandırdıgı kenan taş'ın etrafa gönderdigi maillerden bahsediyor. cüneyt özdemir' e 70 bin vermeniz karşısında sizi youtube kanalına cıkarıp sizin gönlünüzü hoş edecek mevzular konuştugunu söylüyor. cevheri önceden baya cizmişti cüneyti şimdide dalga gecmiş daha çok.
  • fetöcü cevherinin sıçmığıdır.
  • ah ulan cüneyt, ah. para ile programına adam alıp da günü kurtarmaya çalışmak gayet akıllıca elbette ama sevenlerine birini pazarlamak da epey çirkince geldi bana..

yani samimiyetsiz. ha kim samimi abi falan kafasına gireceksin şimdi ama en azından bunu para için yapmamanı beklerdim.

kenan taş artık taş mı yer, toprak mı bilemiyorum. yakın zamanda lakabının 70 lik olacağını söylemek isterim.
  • tek başına, demirören medya'ya parmak atar ve hatta sallar bile.
    aldığı varsa bile helal olsun hakkıdır.
  • zaten yıllardır böyle yürüyor bu işler ayşe arman, serdar kuzuloğlu, nevşin mengü bu kişilerin sizin bir ürününüzün, markanızın ya da kendinizin pr/reklam veya haberi karşılığında alacağı miktardır.

serdar kuzuloğlu 100 bin tl'nin altında ne story ne post paylaşır bence. ayşe arman da hakeza öyle ve onun için haber değeri taşımalı. cüneyt ise youtube üzerinden ilerliyor marka iş birliklerinde. neye şaşırıyorsunuz anlamak güç. sonuçta adamın işinin gelir modeli olmuş bir durum. etik mi değil mi orasını bilemem.

bu kişiler, çok reklam reklam kokmasın diye de sosyal sorumluluk, topluma fayda sunan ürün/proje/çözüm gibi konuları öncelikli değerlendirirler.

son olarak, duygu özaslan'ın yaptığı marka iş birliklerinden hiçbir farkı yok yaptıklarının.
  • faruk bildirici "gazeteci reklam almamalı" dediğinde çıldırması bu yüzden zaten. geçen gün martı ceo'su sponsorlu olarak katıldı mesela, kaldırım işgali hakkında üzerine gidemedi. adam soruyu duymazdan geldi cüneyt'ten tık yok. hiçbir şey soramaz çünkü adamdan çuvalla para alıyorsun, nasıl sorabilirsin ki? gazetecilik değil reklamcılık yapmış oluyorsun.

reklam alırsan gazeteci değil reklam verenin esiri olursun. boynunu büker programa katıldığınız için teşekkür ederim diyebilirsin sadece.
  • kendilerini bedavaya amerika ve avrupa'ya peşkeş çeken kansız, nursuz, piç fetoculerin yine düşmanı edindikleri kişileri toplumda linç ettirme, itibar zedeleme ve nice kansız iddialarının bilmem kaçıncı versiyonu.

bu arada; eksi yüzde 60'ı feto ve pkk'lı yazarlardan oluşuyor.
    hepsi kendilerini öyle bir gizliyor ki, kalan yüzde 30 kerizler de bunların algı operasyonuna alet oluyor.

geri kalan yüzde 10'u da gerçekten objektif kişiler ve bizim gibiler oluşturuyor.
  • bu iddia doğru ise cüneyt'in söylediği
    "kenan tas, taş mı yesin?" cümlesini getirir aklıma.
  • ben burada yanlış bir şey göremedim. adamı durduk yere yine karalamış fetonun iti
hesabın var mı? giriş yap