153 entry daha
  • nuggets serisi 3. maçında 24dk süre alıp 7-0 ile oynayan, normalde adını bilmememiz gereken ancak nasıl olduysa nba'de star sayılmış rezil basketbolcu.
    lakers mal gibi bunu aldı. sonra daha da mallık yaptı takaslamadı. şimdi bu malı kim alır diyeceğim ancak zamanında buna max kontrat veren çıktığına göre illa alacak biri de çıkar.
  • serinin ilk maçını bu aptal elleriyle hediye etmişti. serinin 3. maçını da elleriyle hediye etti. geçen yılda aynı kafada oynamıştı. bu adamın gizli denver nuggets taraftarı olduğunu düşünüyorum. yoksa bu kadar kötü bir yüzdeyle bilerek ve isteyerek oynayamaz.
  • bugünkü nuggets maçında mola sırasında telefonunu kurcalayıp bir şeyler atıştıran oyuncu ahahahaha
    https://x.com/…440693?s=46&t=-ziapynkftmocbjvfdb3ua

zaten sik gibi oynuyor, lakers'ın kendisine yol vereceğini anladı sanırım, ben de sizi siklemiyorum gibisinden bir havalara girdi ama bu onun bir sonraki kontratını başka takımla bile olsa etkileyecek. bu kadar vurdumduymaz bir adamı kim kadrosunda görmek ister ki? gerçi büyük konuşmamak lazım, ben simmons denyosuna bile yüzmilyonlarca dolarlık kontrat yapan mallar da gördük.
  • westbrook enkazını kaldırmak için alınan ama daha büyük enkaz oluşturan kolsuz
  • kendisi büyük topcudur. gsw'nin son şampiyonluğuna katkısı büyüktür.
    kevin durant gsw'den nets'e geçerken sign and trade ile gsw'ye geldi ve sonra karl anthony tows ile arkadaş olduğu için wiggins ile takaslandi
hesabın var mı? giriş yap