• iğrenç, cinsiyetçi, sportmenlikten uzak bir paylaşım. kınıyorum.
  • önümüzdeki seçimlerden önce de yayınlarlarsa tadından yenmez.
  • reklamı eba tv mezunu liseliye yaptırmışlar heralde.

seviyesiz ve çapsız bir reklam.
  • aşırı leş bir reklam sloganı. bunu düşünen sosyal medya ilişkiler departmanı ve buna onay veren idari kurulu tebrik etmek lazım. ülkeye cuk oturmuş.
  • ne futbolla, ne de genel ahlak kurallarıyla bağdaşmayacak şekilde yapılan niteliksiz bir üslup.
    sözde kurumsal şirket, yakışmadı.
  • böyle rezilliklere gülebilen veya bunlarla eglenebilen azinsanmayacak bir kitle var ya bildigin şok oluyorum. bu iğrençliği bir de türkiyenin en büyük konserve balık üreticisi yapabiliyor ya, gerçekten bu kadar düştük mü? çok yazik.

umarim dardanel yönetimi bu rezilligin rezillik oldugunu düşünüyordur ve bu paylaşımı yapanı ve onaylayanı şutlarlar.
  • sen oyle kelime kasarligi yaparsan gelir boyle dolarlar boynuna spagettiyi. eliniz ayaginiz rahat dursun artik, koskoca kurumsal firma olacaksiniz bir de.
  • 'bi ton' yedik diye de yazarsınız umarım.
  • işine gelince "adamlar değil, kadınlar yapmış" sloganlı şöyle bir kadınlar günü reklamı yayınla işine gelince de cinsel şiddeti ima eden sosyal ağ reklamı. iki yüzlü bir paylaşımdır.

edit: birkaç ekşi sözlük yazarı arkadaşımız uyardı: "koymak" cinsel şiddet anlamına gelmek zorunda değilmiş, kız arkadaşla ya da partnerle birlikte olunurken de "koyulmuş" olunabiliyormuş. yani türk milli takımı, italyan milli takımına beslediği aşk veya tutkudan dolayı cinsel birliktelik yaşamak istediğini anlatmak istemiş dardanel firması. havadan nem kaptığım için herkesten özür diliyorum.
  • seviyesiz, ayıp, spor etiğinden uzak bir görsel.
hesabın var mı? giriş yap