• şu resimde görülen yürek burkucu durumdur.
    türkiye'de neler yaşandığını çok güzel özetliyor.
  • basit bir şov uğruna hunharca, hiç düşünülmeden, alenen kullanılan şehit çocuğunun bilinçli yahut bilinçsiz hüznü.. suç çocukta değil, o çocuğu oraya kullanılacağını bile bile gönderen ailede..

onlardan daha çoğu da, o çocuğu oraya isteyende..
  • ülkemizin gerçek resmidir.

davutoğlunu geçtim de demirören va karısının riyakar kahkahaları bir yanda bir şehit oğlunun hüznü öbür yanda.

bir şehit oğlu. spiker şehidin adını bile söylemedi. bir şehit oğlu.
  • sefil yöneticilerce yönetilen bir ülkede, yavşak medyanın pr çalışmasına kurban edilmiş yavrucağın hüznüdür. insanlıktan, aynı ülke vatandaşı olmaktan utandırmıştır.
  • "o artık bizim de çocuğumuz "diyoruz ya biz hani bazen. değil işte, biz hiç bir zaman babası olamayacağız, kimse olamayacak, bazıları gene istese de olamayacak. olmasa daha iyi zaten, yazık.
  • maçta anılmadı şehidimiz. bu kardeşimiz bomba imha şube müdürü beyazıt çekenin oğlu.
    ayrıca bu görüntü aklıma tolga zenginin annesinin ölümünden sonraki bir kutlamadaki halini getirdi.
  • kendisi de konyali olan basbakan davutoglu'nun cocugu oraya sov icin cikardiginin en buyuk gostergesidir. tek basina gole sevinmeyi tercih etmesi o cocuga aslinda ne kadar deger verdigini gosterir.
    aylar sonra gelen edit: o degil de sen de yalan oldun ey davutoğlu!
  • yandaş gazeteleri açıp bakın, olay nedir anlıyorsunuz. anasını siktiğimin ülkesi şu orospu çocuğu vatan hainlerine kaldı ya... pkk nın da akp nin ta amına koyim. bir gram saygı duyuyorsam namerdim. şöyle bir kaç günlüğüne insan öldürmek günah olmasın, çevremdeki bütün akp li piçleri öldüresim var. insanı nefrete boğdunuz akşam akşam.

ya bir de maç sonunda mehter marşı falan çalıyor, hay 7 ceddimizi sikeyim emi...
  • davutogluna en guzel kapak olmus resimdir.

aciyla şov olmaz.
  • o çocuğun bakışlarının yüreğimi ezdiği durum. yavrucak nerede olduğunun ve ne amaçla orada olduğunun farkında değil besbelli, ne mutlu olabiliyor, ne üzülebiliyor. böyle arada kalmış, boş, bomboş bakışlar.

iyi bilirim o durumu. neler hissettiğini az da olsa anlayabiliyorum.
hesabın var mı? giriş yap