• sürekli detone oluşu kimi müzikseverler(!) tarafından "ne değişik ve güzel söylüyor" şeklinde yorumlanan kötü ve çirkin şarkıcı.
  • tüylerimi diken diken eden ses, aramızda para toplayıp marsa ilk ayak basacak insan olmasını sağlayalım
  • burnunu yaptırdıktan sonra daha da çirkinleşmiş olan kötü sesli şarkıcı..
  • mustafa sandalın büyük keleğine gelmiş, patlama yapma imkanını bu nadide insan nedeniyle kaçırmış, ilginç bir sesi ve yorumu olan popçu.
  • beyaz show'da görüldüğü üzere, dans edip şarkı söyleyebilmek için elinden geleni yapmış,lakin başarılı olamamış kişi.
    şarkı söylerken ağaca benzettiğim ve derhal budanması gereken kişidir ayrıca.
  • kendi söylediği şarkıya tempo tutamayan bir varlık; ayrıca pişik de olmuş sanırım.
  • pamela spence için aylar sonra izleyeyim dediğim beyaz show da beni müzikten soğutan şarkıcı.
  • ben gordum bunu gecenlerde televizyonda. beni konusturmasinlar, ortalik yikilir diyordu, bir de "beni kirani, ben daha fazla kirarim" dedi, hemencecik kacasim geldi oralardan...
  • dilek budak'ı kate bush a çok benzetiyorum , onun gibi şirin geliyor bana kendisi
  • marianta pieridinin de yunancasini okudugu ''lathos ximeia'' $arkisini turkce versiyonu ile yeni album ciki$ini yapan $arkici .
hesabın var mı? giriş yap