• bu gerizekalılar 2-3 sene önce "ilaçlar marketlerde de satılabilecek" diyorlardı ayarı yok bunların.
  • listerine'in şuanki fiyatını düşünecek olursak ağız çalkalama suyu olarak lüks tüketim malı olarak anılacaktır eczanelerde satılmaya başlandığında.
    not: devrik cümle manyağıyım.
  • kondom yüzünden nöbetçi eczane arayacağımızı gösteren haber.
  • kondom satışlarını baltalamak amacıyla yanına markette satılan diğer sağlık ürünlerini de ekleyen tasarı...

maksat doğum kontrolünün önüne geçmek...,

marketlerde prezervatif alırken reyondan sepete koyduğunuz şeyin ne olduğunu kasiyer dışında kimse görmüyor, kasada da zaten diğer ürünlerin barkodu nasıl okutuluyorsa onun da aynı şekilde okutulduğu için satın alması kolay, bizim halkımız utangaç bu konularda, bir çok insanımız şöyle diyaloglara girmemek için kullanmaktan vazgeçmezse neyim:

müşterş: bir kutu prezervatif alabilir miyim?
    eczacı: nasıl olsun?
    müşteri: ince olanından, tırtıklı...
    eczacı: hangi boy?
    müşteri: (mavi ekran) en büyük boy, battal boy... (aşırı yüklenme)

edit: haberi tekrar tekrar okudum, haberin bir kısmında bunlar satılmayacak diyor, diğer kısmında bunların haricindekiler diyor, sizin gibi habercileri dinozorlar kovalasın...
  • t24 götünden okuyup yayınlamış, yazar da kopyala yapıştır yapınca ortaya bu sikimsonik başlık çıkmış.

doğrusu:

"diş macunu ve diş protez ürünleri, kondom, hasta altı bezi, inkontinans pedi, topikal uygulanan sıcak soğuk kompres, yara bandı, flaster, pamuk, ağız çalkalama suyu, nefes açıcı burun bantları. `bu ürünler satış merkezleri haricinde de satılabilecek`. satış merkezi olmayan, örneğin marketlerde, bakkallarda, her yerde satılabilecek. tıbbi cihazları ise sadece iki yer satabilecek. ya satış merkezleri ya da bizim yetki verdiğimiz eczaneler."
  • bir kaç ay önce tesadüfen teknosada tansiyon aleti satıldığını görmüştüm, envai çeşidi vardı.
    neyse geçen gün lazım oldu. eve bir tane alayım bulunsun dedim. aynı teknosa'ya gittim ki tansiyon aletleri yok olmuş.

görevlinin iddiasına göre torba yasa ile tansiyon aletlerinin sağlık çalışanı olmayan yerlerde satılması yasaklanmış. sadece eczanelerde satılıyormuş.

bunun gibi bir olay.
  • olmayan şeydir. haberi bir daha ve farklı kaynaktan okuyun.

http://www.dunya.com/…-raflardan-iniyor-289554h.htm
  • hepsini anladımda yara bandı ne alaka amk?
hesabın var mı? giriş yap